Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 11


Κυριακή 18/03/2018 20:00 - 22:00
Συνολική Διάρκεια: 01:58:22

  1. Yellow Rose 03:47
  2. Αυστραλία 2017
    Σκηνοθεσία: Xin Li
    Σενάριο: Xin Li
    Animation: Xin Li
    Τεχνική: Xin Li
    Μουσική: Sophie Koh


  3. Advice / Nõuanne 00:35
  4. Εσθονία 2017
    Σκηνοθεσία: Rainer Salu
    Σενάριο: Rainer Salu
    Animation: Rainer Salu
    Τεχνική: Rainer Salu
    Μουσική: Rainer Salu
    Παραγωγή/Σχολή: MetafoorFilm


  5. The Realm of Deepest Knowing / SimSim 03:30
  6. Κορέα 2017
    Σκηνοθεσία: Seunghee Kim
    Σενάριο: Seunghee Kim
    Animation: Seunghee Kim
    Τεχνική: Stop-motion, Drawing on paper, Pixilation
    Μουσική: Seunghee Kim
    Παραγωγή/Σχολή: Seunghee Kim


  7. Re-Organization / רה-אורגניזציה 10:59
  8. Ισραήλ 2017
    Σκηνοθεσία: Osi Wald Moran Somer & Ricardo Werdesheim
    Animation: Osi Wald Moran Somer & Ricardo Werdesheim. Additional animation: Rodrigo Werdesheim
    Μουσική: Original music by Eyal Talmudi, Performed by Malox, from the Album


  9. Black & White Box 10:16
  10. Ισραήλ 2017
    Σκηνοθεσία: Osi Wald & Efrat Rubin
    Σενάριο: Osi Wald & Efrat Rubin
    Animation: Osi Wald
    Μουσική: Yonatan Albalak


  11. Parking Attendant / Cuidacoches 01:49
  12. Αργεντινή 2017
    Σκηνοθεσία: Dante Zaballa


  13. Tweet-Tweet / Чик-Чирик 11:10
  14. Ρωσία 2018
    Σκηνοθεσία: Zhanna Bekmambetova
    Σενάριο: Zhanna Bekmambetova
    Animation: Denis Afanasyev, Anna Chueva, Artem Yeremyan, Vasily Buryak, Nikolay Gurov, Tatiana Polyakova, Alexandra Petrovskova, Tatyana Popova, Maria Alexandrova,Vladislav Ladnyy, Alla Supryakova, Alexandra Kononova, Ibragim Botashev
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Yuriy Poteyenko
    Παραγωγή/Σχολή: CGF


  15. Tiger Leap / Tigersprung 28:30
  16. Γερμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Boaz Kaizman
    Σενάριο: Marcus Seibert, Peter Rosenthal
    Τεχνική: digital work on found footage and own scenes
    Μουσική: Boaz Kaizman
    Παραγωγή/Σχολή: Kaizman, Rosenthal & Seibert GbR
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  17. Look 03:30
  18. Λιθουανία 2017
    Σκηνοθεσία: Meinardas Valkevičius
    Σενάριο: MeinArt team
    Animation: MeinArt team
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: DropAudio
    Παραγωγή/Σχολή: Akvilė Bliujūtė, Meinardas Valkevičius


  19. Pobol 07:46
  20. Ηνωμένο Βασίλειο 2016
    Σκηνοθεσία: Viviane Peoc'h
    Σενάριο: Viviane Peoc'h
    Animation: Viviane Peoc'h
    Τεχνική: Viviane Peoc'h
    Μουσική: Viviane Peoc'h
    Παραγωγή/Σχολή: Viviane Peoc'h


  21. Natura 11:00
  22. Μεξικό 2016
    Σκηνοθεσία: Felipe Esquivel
    Σενάριο: Titus
    Animation: Rene Escobosa
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Llaneza Arias
    Παραγωγή/Σχολή: Chaman Animation Studio
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  23. Spleen of the sculptor / Le spleen du sculpteur 03:00
  24. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Augusto Zanovello
    Σενάριο: Augusto Zanovello
    Animation: Elodie Poinçon, Ignacio di Marco, Augusto Zanovello et Paul Mas
    Τεχνική: Clay, Claymation, Pixilation, Stop Motion, 2D
    Μουσική: Christian Perret
    Παραγωγή/Σχολή: Joachim Hérissé
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  25. Eusebio80 09:00
  26. Ισπανία 2017
    Σκηνοθεσία: Jesus Martinez & Ivan Molina
    Σενάριο: Jesus Martinez & Ivan Molina
    Animation: Francisco J. Hernandez
    Τεχνική: 2D, Ink on Paper, Paint on Paper
    Μουσική: Adolfo Clemente
    Παραγωγή/Σχολή: PRODUCCIONES13
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Strange Case 13:30
  28. Πολωνία 2017
    Σκηνοθεσία: Zbigniew Czapla
    Σενάριο: Zbigniew Czapla
    Animation: Zbigniew Czapla
    Τεχνική: Ink on Paper, Paint on Paper, Rotoschope
    Μουσική: Marcin Oles
    Παραγωγή/Σχολή: Tomasz Wolf





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!