Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 3


Πέμπτη 15/03/2018 23:00 - 01:00
Συνολική Διάρκεια: 01:59:34

  1. Blows With The Wind / در باد می وزد 06:30
  2. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: Hazhir As'adi
    Σενάριο: Hazhir as'adi
    Animation: Mohsen jafari
    Τεχνική: Cut out
    Μουσική: Koohiar peik
    Παραγωγή/Σχολή: None


  3. Anima Dea 03:27
  4. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Emma Haupt


  5. Back In Fashion 08:23
  6. Ισπανία 2017
    Σκηνοθεσία: Belinda Bonan
    Σενάριο: Belinda Bonan
    Animation: Salvador Artero, Nacho Maure, Alejandro Ruz, Francisco Javier Raya
    Τεχνική: 3D Animation
    Μουσική: Kopernika ft. Sergio Bieto
    Παραγωγή/Σχολή: Most Wanted Studio


  7. Maybe it's me / Ίσως είμαι εγώ 06:08
  8. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Dimitris Simou
    Σενάριο: Dimitris Simou
    Animation: Dimitris Simou
    Τεχνική: 3d


  9. Corky 05:45
  10. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Ty Primosch
    Σενάριο: Ty Primosch, Karen Mathieson
    Animation: Ty Primosch, Karen Mathieson
    Τεχνική: 3d animation
    Μουσική: Tyler Durham
    Παραγωγή/Σχολή: independent


  11. The Blissful Accidental Death / Splendida Moarte Accident 15:10
  12. Ρουμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Sergiu Negulici


  13. The Northeast Kingdom 07:49
  14. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Alan Jennings
    Σενάριο: Alan Jennings
    Animation: Alan Jennings
    Τεχνική: 2D Digital Animation
    Μουσική: Diego Gaeta
    Παραγωγή/Σχολή: California Institute of the Arts


  15. Black Dog 15:00
  16. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Joshua Dean Tuthill
    Σενάριο: Joshua Dean Tuthill
    Animation: Joshua Dean Tuthill
    Τεχνική: Stop motion
    Μουσική: Jeremy Horseman
    Παραγωγή/Σχολή: Syracuse University


  17. With or without sun 02:30
  18. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: Jean-Guillaume Bastien
    Animation: Jean-Guillaume Bastien
    Τεχνική: Hand-drawn on paper, rotoscopy, colored in Photoshop
    Παραγωγή/Σχολή: Montreal Festival du nouveau cinema
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  19. Little Grey Wolfy. Spring and Icy Drift / Den Vesle Grå Ulven. Vår og Isen Går 06:30
  20. Νορβηγία 2017
    Σκηνοθεσία: Natalia Malykhina
    Σενάριο: Natalia Malykhina
    Παραγωγή/Σχολή: Natalia Malykhina


  21. What's That in the Ground? 02:14
  22. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Wally Chung
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. The Hunt / La Chasse 05:36
  24. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Alexey Alekseev
    Σενάριο: Alexey Alekseev
    Animation: Alexey Alekseev
    Τεχνική: 2D computer
    Μουσική: Alexey Alekseev
    Παραγωγή/Σχολή: Am Stram Gram


  25. Leo Minor 07:44
  26. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Tai Wedekind
    Σενάριο: Tai Wedekind
    Animation: Alexander De Bavelaere, Marina Saunier, Marion de Saint Leger, Lionel Lorne, Pauline Fabre, Benjamin Perera
    Τεχνική: 3D computer
    Μουσική: Clemens Ruh
    Παραγωγή/Σχολή: Jean-Baptiste Houard


  27. Alphonse Gets Lost / Alphonse s’égare 14:00
  28. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Jean-Luc Greco and Catherine Buffat
    Σενάριο: Jean-Luc Greco and Catherine Buffat
    Animation: Gregoire Lemoine, Jean-Luc Greco, Catherine Buffat
    Τεχνική: cut outs
    Μουσική: Alexis Pecharman
    Παραγωγή/Σχολή: Les Films à Carreaux
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  29. Smoke -n- Suds 12:48
  30. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: George Nicholas
    Σενάριο: George Nicholas
    Παραγωγή/Σχολή: George Nicholas
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!