Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 6


Τρίτη 21/03/2017 18:15 - 20:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:39:45

  1. Ad Vitam Aeternam 00:05:40
  2. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Benoit Madeleine, Clément Guihard, Clément Poulain, Guillaume Letourneur, Raphaël Bellino
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  3. Asteria 00:04:30
  4. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Alexandre Arpentinier, Mathieu Blanchys, Lola Grand, Tristan Lamarca, Thomas Lemaille, Jean-Charles Lusseau
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά, Γαλλικά


  5. Indice 50 00:05:42
  6. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Joseph Guené, Alexandre Belmudes, Damien Clef, Sylvain Amblard, Mégane Fumel, Mathieu Peters-Houg
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  7. La Cour 00:06:30
  8. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Estelle Costedoat, Antoine Engels, Julien Fradin, Florian Gourdin, Pierre-Edouard Mérien, Olivier Royer
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  9. Luxna 00:07:03
  10. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Anthony Bonnard, Abdelkader Alihadef, Juliette Dominguez, Timothé Claeys, Hugo Falaize, Vincent Barré
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  11. L'aviatrice 00:06:00
  12. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Jacques Leyreloup, Victor Tolila, Perrine Renard, Laura Viver Canal, Gaël Chauvet
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  13. Meli-Metro 00:05:04
  14. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Alexandre Blain, Lucas Germain, Christophe Gigot, Jade Guilbault, Andreas Muller, Simon Puculek


  15. Missing Key 00:06:10
  16. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Romane André, Robin Lavigne, Justine Landau, Francis Lacogne, Livia Macon, Pauline Renaud
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  17. The Passenger 00:05:54
  18. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Orlane Brouillet, Claire d’Intorni, Antoine Mariez, Lucie Martinetto, Réda Mehleb, Eva Seyeux
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  19. U Scriusciu Du Mari 00:04:35
  20. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Fabien Collet, Fanny De Carvalho, Arnaud Douzal, James Nardelli, Lea Rossi, Zarah Towey
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  21. Arpeggio 00:05:07
  22. Ισπανία 2016
    Σκηνοθεσία: Xabier España, Adriana Urigüen, Iñigo Ortega, Pablo Perez, Asier Astorga, Danel Iriarte
    Σενάριο: Xabier España, Adriana Urigüen, Iñigo Ortega, Pablo Perez, Asier Astorga Casado, Danel Iriarte
    Παραγωγή/Σχολή: Claude Comair


  23. Gone 00:01:54
  24. Ισπανία 2016
    Σκηνοθεσία: Carolina Pereda, Eurie Cierbide, Irene Velasco, Leire Acha
    Σενάριο: Carolina Pereda, Eurie Cierbide, Irene Velasco, Leire Acha
    Παραγωγή/Σχολή: Claude Comair


  25. Bath Time 00:01:23
  26. Αγγλία
    Σκηνοθεσία: Rinu Rana
    Σενάριο: Rinu Rana
    Παραγωγή/Σχολή: Rinu Rana


  27. Urban Audio Spectrum 00:03:43
  28. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Marina Schnider
    Παραγωγή/Σχολή: Marina Schnider


  29. Adija 00:04:08
  30. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Apollonia Thomaier
    Παραγωγή/Σχολή: Tai Gordon


  31. Hi, It's Your Mother / Allô, c'est ta mère 00:04:53
  32. Καναδάς 2016
    Σκηνοθεσία: Daniel Sterlin-Altman
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Adam 00:02:27
  34. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Evelyn Jane Ross


  35. The Box 00:06:48
  36. Τουρκία 2016
    Σκηνοθεσία: Merve Cirisoglu Cotur
    Σενάριο: Merve Cirisoglu Cotur
    Παραγωγή/Σχολή: Merve Cirisoglu Cotur
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  37. From the Dizziness of Freedom: The Philosophy Vessel 00:07:14
  38. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Melissa Ferrari


  39. The Old Man and The Pears 00:05:00
  40. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Jing Sun
    Σενάριο: Songling Pu



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!