Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 1


Παρασκευή 26/03/2021 09:00 - 11:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Παρασκευή 26/03/2021 21:00 - 23:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:36:25

  1. Mother / "אמא" 05:46
  2. Ισραήλ 2020
    Σκηνοθεσία: Gal Kinan
    Σενάριο: Gal Kinan
    Animation: Gal Kinan, Romi Granot , Lior Aviram
    Τεχνική: 3D Animation
    Μουσική: Ulrich Ganga
    Παραγωγή/Σχολή: AKV St.Joost Master of visual culture


  3. EBI 04:18
  4. Λουξεμβούργο 2020
    Σκηνοθεσία: Majorva Sajous, Michael Kopp, Maya Lemaitre, Michel Li
    Σενάριο: Majorva Sajous
    Animation: Majorva Sajous, Michael Kopp, Maya Lemaitre
    Τεχνική: 2d Animation
    Μουσική: Majorva Sajous
    Παραγωγή/Σχολή: Lycée des Arts et Métiers-LAM
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Once upon a time in Israel / Pewnego razu w Izraelu 10:44
  6. Πολωνία 2021
    Σκηνοθεσία: Weronika Szyma
    Σενάριο: Weronika Szyma
    Animation: Weronika Szyma
    Τεχνική: handdrawn 2d animation
    Μουσική: Damian Czajka
    Παραγωγή/Σχολή: The Polish National Film School in Lodz
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Incognito / Inkognitó 07:35
  8. Ουγγαρία 2020
    Σκηνοθεσία: Júlia Lantos
    Σενάριο: Júlia Lantos
    Animation: Viktória Antal, Tímea Benkő, Johanna Géczi, Orsolya Hegedűs, Júlia Lantos, Regina Pekárik, Eszter Szabó, Lili Szirmai
    Τεχνική: 2D digital animation
    Μουσική: János Keszei, Júlia Lantos, Tali Tadmor
    Παραγωγή/Σχολή: Budapest Metropolitan University


  9. Lost and Found 01:52
  10. Ουγγαρία 2020
    Σκηνοθεσία: Éva Adorján
    Σενάριο: (told story)
    Παραγωγή/Σχολή: Melinda Kiss
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Last Dance; Dinner Date 04:55
  12. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2021
    Σκηνοθεσία: Brandon Paterno
    Σενάριο: Brandon Paterno
    Animation: Brandon Paterno
    Τεχνική: 2D Digital Animation
    Μουσική: Henry Tegethoff
    Παραγωγή/Σχολή: School of the Art Institute of Chicago
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Sueño 05:02
  14. Εσθονία 2020
    Σκηνοθεσία: Maria Rakitina
    Σενάριο: Maria Rakitina
    Animation: Maria Rakitina
    Τεχνική: 2D computer drawn-animation
    Μουσική: Max Manila
    Παραγωγή/Σχολή: Estonian Academy of Arts


  15. Displaced 07:00
  16. Εσθονία 2020
    Σκηνοθεσία: Laura Benavides Ramirez
    Σενάριο: Laura Benavides Ramirez
    Animation: Laura Benavides Ramírez, Pablo Ballarín
    Τεχνική: 2d Drawing
    Μουσική: Mari Meentalo, Edgar Cortés Angaríta
    Παραγωγή/Σχολή: Estonian Academy of Arts


  17. Provisional 04:35
  18. Κολομβία 2020
    Σκηνοθεσία: Natalia Díaz Jiménez
    Σενάριο: Natalia Díaz Jiménez
    Animation: 2D Digital
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Violeta Price Díaz
    Παραγωγή/Σχολή: Natalia Díaz Jiménez/Universidad Nacional de Colombia
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  19. Troubled Water / Trübes Wasser 09:58
  20. Γερμανία 2020
    Σκηνοθεσία: Elena Wiener
    Σενάριο: Elena Wiener
    Animation: Elena Wiener & Josefine Maier
    Μουσική: Lucas Voss
    Παραγωγή/Σχολή: Bergische Universität Wuppertal


  21. To See a Fly Die / Para ver morir una mosca 07:27
  22. Κολομβία 2019
    Σκηνοθεσία: Diego Felipe Cortés
    Σενάριο: Diego Felipe Cortés
    Παραγωγή/Σχολή: Diego Felipe Cortés
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  23. Unearthly 06:03
  24. Σινγκαπούρη 2020
    Σκηνοθεσία: Chan Guanhua
    Σενάριο: Carol Leng, Gerald Wee, Ng Shi Qian, Chan Guanhua
    Animation: Carol Leng, Gerald Wee, Ng Shi Qian, Chan Guanhua
    Τεχνική: 3D Animation, Motion Capture
    Μουσική: Henry Brandstetter
    Παραγωγή/Σχολή: Nanyang Technological University, Singapore


  25. This is Only Getting Worse / החרא הזה רק ממשיך לגדול 07:36
  26. Ισραήλ 2020
    Σκηνοθεσία: Michael Negari, Eran Luzon
    Σενάριο: Dana Petrov
    Animation: Michael Negari, Eran Luzon
    Τεχνική: Stop-Motion, Mixed Media
    Μουσική: Tal Greenfeld
    Παραγωγή/Σχολή: Eran Luzon, Michael Negari, Bezalel Academy of Arts and Design, Jerusalem


  27. Alona 04:56
  28. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Kea Xie
    Σενάριο: Kea Xie
    Animation: Kea Xie
    Τεχνική: Kea Xie
    Μουσική: Chia Ying Tsai
    Παραγωγή/Σχολή: Kea Xie
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. The Personal is Political 08:38
  30. Αγγλία 2020
    Σκηνοθεσία: Carol Harrison
    Σενάριο: Carol Harrison
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!