Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 6


Κυριακή 28/03/2021 13:00 - 15:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Δευτέρα 29/03/2021 01:00 - 03:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:56:05

  1. the train driver / Der Lokführer 05:22
  2. Γερμανία 2020
    Σκηνοθεσία: Christian Wittmoser, Zuniel Kim
    Σενάριο: Christian Wittmose, Zuniel Kim
    Animation: Elisabeth Zwimpfer
    Τεχνική: 2d Animation (Watercolour)
    Μουσική: /
    Παραγωγή/Σχολή: Raumkapsel Animation


  3. Time / TIME 03:00
  4. Αργεντινή 2020
    Σκηνοθεσία: ILEANA ANDREA GÓMEZ GAVINOSER
    Σενάριο: ILEANA ANDREA GÓMEZ GAVINOSER
    Animation: ILEANA ANDREA GÓMEZ GAVINOSER
    Τεχνική: STOP MOTION-DRAWING ON PAPER
    Μουσική: ANDRÉS DA GRAVA
    Παραγωγή/Σχολή: GRUPO UNIVERSO (DE ARTE)


  5. The Trouble with Angels 06:21
  6. Ιράν 2020
    Σκηνοθεσία: Sam Chegini
    Σενάριο: Sam Chegini
    Animation: Sam Chegini
    Τεχνική: 2D Computer Animation, Rotoscope
    Μουσική: Jakko M Jakszyk
    Παραγωγή/Σχολή: Sam Pictures Productions


  7. Horizons / Horizontes 02:00
  8. Αργεντινή 2019
    Σκηνοθεσία: Ileana Andrea Gómez Gavinoser


  9. A stone in the shoe / Un caillou dans la chaussure 11:28
  10. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Eric Montchaud
    Σενάριο: Eric Montchaud, Cécile Polard
    Μουσική: Pierre Bastien
    Παραγωγή/Σχολή: XBO Films, Nadasdy Films


  11. Orgiastic Hyper-Plastic 07:00
  12. Δανία 2020
    Σκηνοθεσία: Paul Bush
    Σενάριο: Paul Bush
    Μουσική: Andu Cowton


  13. Homeless Home 15:00
  14. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Alberto Vázquez
    Σενάριο: Alberto Vázquez
    Μουσική: Victor Garcia


  15. Empty Places 08:30
  16. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Perrine Bernollin
    Σενάριο: Geoffroy de Crécy
    Παραγωγή/Σχολή: Autour de Minuit


  17. A la Mode 08:40
  18. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Jean Lecointre
    Σενάριο: Jean Lecointre
    Μουσική: Valentin Hadjadj


  19. The Call / المكالمة 02:38
  20. Αίγυπτος 2020
    Σκηνοθεσία: Mina Nader - Mina Maher


  21. Poise / Suspensão 07:00
  22. Πορτογαλία 2020
    Σκηνοθεσία: Luís Soares


  23. Grotesques 03:00
  24. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Anna Bolshakova
    Animation: Anna Bolshakova


  25. The piano kissed by a frail hand / Le piano que baise une main frêle 03:00
  26. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Clarissa d'Orival
    Animation: Clarissa d'Orival


  27. My familiar dream / Mon rêve familier 03:00
  28. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Astrid Guinet
    Animation: Astrid Guinet


  29. After three years / Après trois ans 03:00
  30. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Nina Heckel
    Animation: Nina Heckel


  31. O sad, sad was my soul / Ô triste, triste était mon âme 03:00
  32. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Raphaël Jouzeau
    Animation: Raphaël Jouzeau


  33. Marine 03:00
  34. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Maksim Litvinov
    Animation: Maksim Litvinov


  35. Autumn song / Chanson d'automne 03:00
  36. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Jean-Baptiste Marchand


  37. Setting suns / Soleils couchants 03:00
  38. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Aurélie Monteix
    Animation: Aurélie Monteix


  39. Cordialities / Cordialités 03:00
  40. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Nathanaël Perron
    Animation: Nathanaël Perron


  41. Sentimental walk / Promenade sentimentale 03:00
  42. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Emilie Tronche
    Animation: Emilie Tronche


  43. It's crying in my heart / Il pleure dans mon coeur 03:00
  44. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Ariane Teillet
    Animation: Ariane Teillet


  45. Seeking to escape you / Voulant te fuir 03:00
  46. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Valentine Vendroux
    Animation: Valentine Vendroux
    Μουσική: Julien Divisia, Yan Volsy


  47. Tango Sparks 03:06
  48. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Maureen Zent
    Animation: Maureen Zent
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Mark Allaway, William Peklinsky



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!