Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 2


Σάββατο 27/03/2021 11:00 - 13:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Σάββατο 27/03/2021 23:00 - 01:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:53:29

  1. Just For The Record 07:10
  2. Σερβία και Μαυροβούνιο 2020
    Σκηνοθεσία: Vojin Vasovic
    Σενάριο: Vojin Vasovic
    Animation: Mladen Nikolic, Snezana Cubrilovic, Vojin Vasovic
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Original Score-Dalibor Bekerevic, Sound Design-Vladimir Kerkez
    Παραγωγή/Σχολή: Vojin Vasovic, Senka Radivojevic
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. Elsewhere 06:00
  4. Γερμανία 2020
    Σκηνοθεσία: Sylwia Kubus
    Σενάριο: Sylwia Kubus
    Παραγωγή/Σχολή: Sylwia Kubus
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Cornstalk / Dylda 08:15
  6. 2020
    Σκηνοθεσία: Anastasiia Zhakulina
    Σενάριο: Maria Chernitsina
    Παραγωγή/Σχολή: Nikolay Makovsky, Andrey Khrzhanovsky


  7. Anna, cat-and-mouse 05:26
  8. 2020
    Σκηνοθεσία: Varya Yakovleva
    Σενάριο: Varya Yakovleva
    Παραγωγή/Σχολή: Vladimir Gasiev


  9. URBAN GOAT 11:23
  10. 2020
    Σκηνοθεσία: Svetlana Razguliaeva
    Σενάριο: Svetlana Razguliaeva , Alexander Golubchikov
    Παραγωγή/Σχολή: Nikolay Makovsky


  11. The Mistress of the Copper Mountain 13:33
  12. 2020
    Σκηνοθεσία: Dmitry Geller
    Σενάριο: Vladimir Geller
    Παραγωγή/Σχολή: Nikolay Makovsky


  13. Our Sparkles 05:31
  14. Καναδάς 2020
    Σκηνοθεσία: Catelyne Ma
    Σενάριο: Catelyne Ma
    Animation: Catelyne Ma
    Τεχνική: Catelyne Ma
    Μουσική: Josh Sung
    Παραγωγή/Σχολή: Catelyne Ma


  15. Sailors at sea / Mousses à la mer 04:07
  16. Καναδάς 2020
    Σκηνοθεσία: Helene Matte
    Σενάριο: Paul Zumthor , Adèle Grant
    Παραγωγή/Σχολή: Hélène Matte
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. Let's Play a Story: The Miser / Igramo se priče: Škrtac 07:42
  18. Κροατία 2020
    Σκηνοθεσία: Marina Andree Skop
    Σενάριο: Pavlica Bajsic Brazzoduro
    Παραγωγή/Σχολή: Darija Kulenovic Gudan, Marina Andree Skop


  19. LITTLE HILLY / 山川壯麗 18:35
  20. Ταϊβάν 2020
    Σκηνοθεσία: Huang Yun Hsien, Liao Pei Yu
    Σενάριο: Huang Yun Hsien, Wu Yan Jie
    Animation: Yu Yu、Yi-Chin Tsai、Jing-Yi Low、Pei-Yu Liao、Zhi-Zhong Tang
    Τεχνική: TurnRhino Original Design Studio
    Μουσική: KAWAMUSIC Co. Ltd.
    Παραγωγή/Σχολή: Hsieh Sanvy


  21. Winter Sleep / Zimní spánek 07:00
  22. Τσεχία 2020
    Σκηνοθεσία: Katerina Karhankova, Alexandra Majova
    Σενάριο: Milada Tesitelova, Katerina Karhankova, Alexandra Majova
    Παραγωγή/Σχολή: Bara Prikaska


  23. The World Within / Le Monde en soi 18:47
  24. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Sandrine Stoïanov, Jean-Charles Finck
    Σενάριο: Sandrine Stoïanov, Jean-Charles Finck
    Animation: Sandrine Stoïanov
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Pierre Caillet
    Παραγωγή/Σχολή: Jérôme Barthélemy, Daniel Sauvage
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!