Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 4


Κυριακή 18/03/2018 18:00 - 20:00
Συνολική Διάρκεια: 01:36:50

  1. Stretch 02:16
  2. Τουρκία 2016
    Σκηνοθεσία: Çağıl Harmandar
    Σενάριο: Çağıl Harmandar
    Παραγωγή/Σχολή: Çağıl Harmandar
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. Contact 07:25
  4. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Katy Wang
    Σενάριο: Katy Wang, Gabriel Greenough
    Animation: Katy Wang
    Μουσική: Ambrose Yu
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Nero 04:35
  6. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Natasza Cetner
    Σενάριο: Natasza Cetner
    Animation: Natasza Cetner, Sahanshil Dangol
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Lister Rossel
    Παραγωγή/Σχολή: Natasza Cetner
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Mixed Materials 06:30
  8. Βέλγιο 2017
    Σκηνοθεσία: Anna Van Riel
    Σενάριο: Anna Van Riel
    Animation: 2D computer animation
    Τεχνική: Painted backgrounds/ collage
    Μουσική: Passepartout Duo: Christopher Salvito & Nicoletta Favari
    Παραγωγή/Σχολή: Anna Van Riel, Gent Kask
    Γλώσσα διαλόγων: Ολλανδικά


  9. Yola 05:43
  10. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Héloïse Ferlay
    Παραγωγή/Σχολή: ENSAD


  11. Cubed 03:55
  12. 2017
    Σκηνοθεσία: Xue En Ge
    Τεχνική: 2d computer animation
    Μουσική: Paolo Vivaldi
    Παραγωγή/Σχολή: Nanyang Technological University


  13. Mecanique 06:39
  14. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Coline Moire


  15. Ice Pepper 06:23
  16. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Maïlly Boulin, Guillaume Escots, Alicia Journet, Soizic Lefeuvre, Clément Malargé, Eddy Martinez
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. Made in France 06:31
  18. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Lamia Akhabbar, Robin Cioffi, Brice Duble, Stanislas Gruenais, Maxime Guerry, Alexia Pportal
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  19. Or Bleu 06:40
  20. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Nicolas Chiarot, Amandine Comes, Eva Fekete, Haunui Maeta, Baptiste Miquel, Thomas Rousvoal


  21. Seconde Chance 06:26
  22. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Victor Lemee, Adrian Petitjean, Corentin Philippe, Angéline Picault, Martin Portais


  23. The Archivist 06:52
  24. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Inès Bourie, Robin Froissart, Fiona Lynch, Nicolas Morel, Pascaline Perez, Thomas Rouquette
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Lazare 06:08
  26. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Mélisandre Hennuyer, Pierre Chapeau, Victor Bissau, Cassandra Haulot, Cyprien Beyaert


  27. Charmeurs De Verre 06:21
  28. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Colin Moire, Julien Baëza, Thaïs Beaus, Jean-François Loisel, Virgile Moreau, Céline Pantalouf, Justine Pascal


  29. Lefú 05:04
  30. Γερμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Ihab Al- Azaam, Mario Mario Bertsch, Till Sander- Titgemeyer, York von Sydow
    Σενάριο: Ihab Al- Azaam, Mario Bertsch, Till Sander- Titgemeyer, York von Sydow
    Animation: Stella Raith, Beate Höller, Daniel Leyva,
    Τεχνική: Mario Bertsch, Till Sander- Titgemeyer, York von Sydow
    Μουσική: Jordan Toms
    Παραγωγή/Σχολή: Christine Duttlinger, Sebastian Raphael, Filmakademie Baden- Württemberg Gmbh,


  31. Between Sand and Tides 04:17
  32. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Rui Fan Wang
    Σενάριο: Rui Fan Wang
    Animation: Rui Fan Wang
    Τεχνική: Puppet Stopmotion
    Μουσική: Gedminte Samsonaite
    Παραγωγή/Σχολή: Royal College of Art
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Nana 05:05
  34. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: Ali Kellner
    Μουσική: Iva Delic
    Παραγωγή/Σχολή: Sheridan College
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!