Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 3


18:00 - 20:00
Συνολική Διάρκεια: 01:44:17

  1. Achoo 06:33
  2. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Lucas Boutrot, Elise Carret, Maoris Creator, Pierre Hubert, Camille Lacroix, Charlotte Perroux
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  3. Groovity 06:35
  4. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Dylan Caille, Yoann Lemon, Titouan Le Ny, Antoine Perrichon, Hippolyte Pithiest


  5. Sailor's Delight 05:54
  6. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Coline Moire
    Σενάριο: Coline Moire
    Animation: Coline Moire


  7. Chimère 06:40
  8. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Marc-Antoine Beineix, Kevan Canvas, Thibaud Chantrel, Yanis Levostre, Tahar Medjahed, Keizia Tel


  9. Like an elephant in a china shop / Comme un éléphant dans un magasin de porcelaine 05:30
  10. 2017
    Σκηνοθεσία: Louise Chevrier, Luka Fischer, Rodolphe Groshens, Marie Guillon, Estelle Martinez, Benoit Paillard, Lisa Rasasombat.


  11. The Box / La Boite 06:59
  12. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Eliott Belrose, Carole Favier, Loïcia Lagillier, Aloïs Mathé, Juliette Perrey, Joran Rivet


  13. Le Phare 06:58
  14. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Quentin Arrius, Damien Contreras, Alan Fra, Daurélia Gazel, Laura Gerlier, Ola Ierardi.


  15. Petite Faim 06:30
  16. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Valentine Arles, Lisa Dor, Benjamin Duval, Baptiste Galtier, Keyvan Leriche, Charlotte Mangin.


  17. Piston 05:00
  18. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Marvin Archaimbault, Désir Boucaud, Marc Hugues, Arnaud Kupke, Hugo Mine, Vincent Orso-Manzonetta, Kai Yang


  19. Don't Talk to Strangers 04:24
  20. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Dae Yeon Cho, Kira Guo, Tianqi Yu
    Σενάριο: Dae Yeon Cho, Jiahui Guo, Tianqi Yu
    Παραγωγή/Σχολή: Jimmy Calhoun


  21. Anatidaephobia 02:15
  22. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Wang Geun Noh
    Σενάριο: Wang Geun Noh
    Παραγωγή/Σχολή: Jimmy Calhoun


  23. Laymun 04:42
  24. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Catherine Prowse, Hannah Quinn
    Σενάριο: Catherine Prowse, Hannah Quinn
    Παραγωγή/Σχολή: Catherine Prowse, Hannah Quinn


  25. Patrioska 09:11
  26. Πορτογαλία 2016
    Σκηνοθεσία: Tiago Araújo
    Σενάριο: Tiago Araújo
    Παραγωγή/Σχολή: IPCA Polytechnic Institute of Cávado and Ave Tiago Araújo


  27. Sog 10:00
  28. Γερμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Jonatan Schwenk
    Σενάριο: Jonatan Schwenk, Merlin Flügel
    Παραγωγή/Σχολή: Jonatan Schwenk


  29. Eyes Everywhere 04:41
  30. Αυστρία 2017
    Σκηνοθεσία: Daniel Bernhardt
    Σενάριο: Daniel Bernhardt
    Παραγωγή/Σχολή: Grimmbabies Filmproduktion, Daniel Bernhardt


  31. Niggun 12:25
  32. Ισραήλ 2017
    Σκηνοθεσία: Yoni Salmon
    Σενάριο: Alon Rothem
    Παραγωγή/Σχολή: the thousandth crane productions,Alon Rothem





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!