Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Πειραματικές 2


21:00 - 22:00
Συνολική Διάρκεια: 00:59:55

  1. Scenes from the Anthropocene 14:19
  2. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Gregg Biermann
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. If Frames Disappeared From the World / 世界からコマが消えたなら 04:00
  4. Ιαπωνία 2016
    Σκηνοθεσία: Kenta Nomura
    Animation: Kenta Nomura
    Τεχνική: Single-Frame Shooting, Compositing in After Effects
    Μουσική: None


  5. Kaleidoscope 03:23
  6. Τουρκία 2017
    Σκηνοθεσία: Murat Sayginer
    Σενάριο: Murat Sayginer
    Παραγωγή/Σχολή: Murat Sayginer
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Zarr-Dos 06:34
  8. Ελβετία 2017
    Σκηνοθεσία: Bart Wasem
    Σενάριο: Bart Wasem
    Animation: Bart Wasem
    Τεχνική: 2D, 3D CG Animation
    Μουσική: Walter Rohrbach
    Παραγωγή/Σχολή: Juerg Steudler
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  9. Human 05:02
  10. Κορέα 2017
    Σκηνοθεσία: Jungho Bang
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. O 01:35
  12. Μιανμάρ 2017
    Σκηνοθεσία: Mg Sun
    Σενάριο: Mg Sun
    Παραγωγή/Σχολή: Mg Sun
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. From this side of space to the other side of the signal 09:54
  14. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Benjamin Rosenthal
    Σενάριο: Benjamin Rosenthal
    Animation: Benjamin Rosenthal
    Τεχνική: SD Analog Processing, 2D Computer Animation, 3D animation
    Παραγωγή/Σχολή: Benjamin Rosenthal
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. The Blue Painter 03:00
  16. Φινλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Marga Doek
    Παραγωγή/Σχολή: Marga Doek
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Banknote Reconstructed: Bank of England G Series Five Pounds 11:08
  18. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Martin John Callanan
    Μουσική: Benedict Drew


  19. Cousins of clouds / Les cousins des nuages 01:00
  20. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Romain Claris
    Σενάριο: Jeffrey McNeely
    Animation: Romain Claris
    Τεχνική: Paint
    Παραγωγή/Σχολή: Romain Claris
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!