Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 13


Παρασκευή 16/03/2018 22:00 - 00:00
Συνολική Διάρκεια: 01:57:36

  1. Slavery 05:03
  2. Ουγγαρία 2017
    Σκηνοθεσία: LittnerBudapest (George Ligeti)
    Σενάριο: LittnerBudapest
    Animation: LittnerBudapest
    Τεχνική: 2D drawing
    Μουσική: LittnerBudapest
    Παραγωγή/Σχολή: HumanRobot Ltd.


  3. Eden 06:00
  4. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Julie caty
    Σενάριο: Julie Caty
    Animation: Julie Caty
    Μουσική: Portron Portron Lopez
    Παραγωγή/Σχολή: Sacrebleu Productions


  5. Midnight's Garden / Le Jardin de minuit 10:28
  6. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Benoît Chieux
    Σενάριο: Ron Dyens
    Animation: Titouan Bordeau, Jean-Charles Mbotti Malolo, Laurent Moing
    Μουσική: Valentin Portron, Marceau Portron
    Παραγωγή/Σχολή: Sacrebleu Productions


  7. La Paloma 02:20
  8. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Valentin Oellers
    Animation: Valentin Oellers
    Τεχνική: 3D Animation
    Παραγωγή/Σχολή: University of Art and Design Offenbach


  9. RIPrivacy 04:24
  10. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: aycan basar
    Animation: aycan basar
    Μουσική: theo nogueira
    Παραγωγή/Σχολή: academy of art university


  11. Pining 02:15
  12. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Caibei Cai


  13. Our Daughter is a Necromancer 03:54
  14. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Elitsa Nedyalkova
    Τεχνική: 2D Digital
    Παραγωγή/Σχολή: Falmouth University


  15. Charlie 01:04
  16. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Doreen A Edemafaka
    Animation: Puppet animation
    Τεχνική: Stop motion
    Παραγωγή/Σχολή: The Children’s Society and MA Character Animation Central Saint Martins


  17. Martin Krpan 24:10
  18. Σλοβενία 2017
    Σκηνοθεσία: Nejc Saje


  19. Bye, Bye Comrade 12:42
  20. Γερμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Tianlin Xu
    Σενάριο: Tianlin Xu
    Animation: Katsiaryna Kryzhanouskaya, Di Yang, Feng Li, Daniel Schulze-Niehof
    Τεχνική: Stop-Motion
    Μουσική: Timon Wawreczko
    Παραγωγή/Σχολή: Treibsand Film


  21. The Big Adventure of a Little Line / La Grande Histoire D'Un Petit Trait 07:27
  22. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Antoine Robert


  23. Contact 07:53
  24. Ισπανία 2017
    Σκηνοθεσία: Alessandro Novelli


  25. Robhot 06:07
  26. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Donato Sansone


  27. Reruns 14:15
  28. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Rosto


  29. Knockstrike 05:25
  30. Ισπανία 2017
    Σκηνοθεσία: Genis Rigol, Pau Anglada & Marc Torices


  31. AstroLOLogy 02:00
  32. Μαλαισία 2017
    Σκηνοθεσία: Jade Lee


  33. Honesty 02:09
  34. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: JC Little
    Τεχνική: 2D Digital
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!