Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 10


Κυριακή 18/03/2018 18:00 - 20:00
Συνολική Διάρκεια: 01:36:02

  1. Eisnasen 07:58
  2. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Veronica L. Montaño & Joel Hofmann
    Σενάριο: Veronica L. Montaño & Joel Hofmann
    Animation: Joel Hofmann, Manuela Leuenberger, Dominic Lutz, Valentine Moser, Patrick Portmann, Jürgen Haas
    Τεχνική: Puppet & 3D
    Μουσική: Maple Tree Circus
    Παραγωγή/Σχολή: Tiny Giant GmbH


  3. The event horizon / Horyzont zdarzen 12:28
  4. Πολωνία 2017
    Σκηνοθεσία: Michal Orzechowski
    Σενάριο: Michal Orzechowski
    Animation: Michal Orzechowski
    Τεχνική: 2d
    Μουσική: Pawel Cieslak
    Παραγωγή/Σχολή: FUMI Studio (Piotr Furmankiewicz, Mateusz Michalak)


  5. Oh Mother! / O Matko! 12:15
  6. Πολωνία 2016
    Σκηνοθεσία: Paulina Ziolkowska
    Σενάριο: Paulina Ziolkowska
    Animation: Paulina Ziolkowska Natalia Krawczuk Barbara Rupik Karolina Specht Aleksandra Wit Artur Hanaj Aleksandra Kucwaj Zofia Skorka Beata Strzelecka Wojciech Wojtkowski
    Τεχνική: 2d
    Μουσική: Tomasz Opalka
    Παραγωγή/Σχολή: FUMI Studio (Piotr Furmankiewicz, Mateusz Michalak)


  7. Charles 10:00
  8. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Dominic-Etienne Simard
    Σενάριο: Dominic-Etienne SIMARD
    Animation: Dominic-Etienne SIMARD
    Μουσική: Ramachandra Borcar


  9. Bolero Paprika / Boléro Paprika 20:53
  10. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Marc Ménager
    Σενάριο: Marc Ménager and Nicolas Lemée
    Animation: Ignacio de Marco, Teresa Pérez Girau, Patricia Sourdes, David Martin, Marc Ménager
    Τεχνική: Sand, puppets
    Μουσική: Tomás Jiménez
    Παραγωγή/Σχολή: Xbo films


  11. Hallowstide 04:17
  12. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Steve Socki
    Σενάριο: (none)
    Animation: Steve Socki
    Τεχνική: 2D Computer & some hand-drawn
    Μουσική: Gary Chang
    Παραγωγή/Σχολή: Steve Socki Productions


  13. The Wayward Kite 07:55
  14. Ταϊβάν 2017
    Σκηνοθεσία: Yuting Hsueh
    Σενάριο: Yuting Hsueh
    Animation: Yuting Hsueh
    Τεχνική: Computer Animation
    Μουσική: Ted Yu
    Παραγωγή/Σχολή: Yaju Hsieh
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. The Walker / Le Marcheur 11:18
  16. Βέλγιο 2017
    Σκηνοθεσία: Frédéric Hainaut
    Σενάριο: Laurence Baud'huin
    Animation: Frédéric Hainaut, Mathieu Labaye, Patrick Martial, Ghania Ouali
    Τεχνική: animated drawing, watercolor
    Μουσική: Mathieu Labaye
    Παραγωγή/Σχολή: Jean-Luc Slock (Camera-etc)
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. Conception: Catie + Jen 04:14
  18. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Moth Studio
    Animation: Moth Studio, Joe Bichard, Russ Etheridge, Yu Knifeson, Pablo Lozano, Ross Plaskow, Max Taylor, Claudio Salas
    Τεχνική: 2D hand-drawn computer animation
    Μουσική: Pierre O'Reilly
    Παραγωγή/Σχολή: Moth Studio, Margaret Cheatham Williams


  19. Sweet Tooth 01:29
  20. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Hannah Anastasi
    Σενάριο: Hannah Anastasi
    Animation: Hannah Anastasi
    Τεχνική: 2D, Hand-drawn on paper, Traditional.
    Μουσική: Kevin Macleod
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Sola 03:15
  22. Αυστραλία 2017
    Σκηνοθεσία: Jonathan
    Σενάριο: Jonathan Nix , Greg Walker
    Animation: 2D/3D computer
    Τεχνική: Black and white scratch and silouhette
    Μουσική: J Walker and Machine Translations
    Παραγωγή/Σχολή: Jonathan Nix, Greg Walker





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!