Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 6


22:00 - 00:00
Συνολική Διάρκεια: 01:59:19

  1. Live and die together / 同生共灭 06:30
  2. Κίνα 2017
    Σκηνοθεσία: Bao Jian
    Σενάριο: Bao Jian
    Animation: Bao Jian
    Τεχνική: Navy Chen
    Μουσική: Sihan Yuan
    Παραγωγή/Σχολή: zaza art & design studio


  3. Framed 07:00
  4. Ιταλία 2017
    Σκηνοθεσία: Marco Jemolo
    Σενάριο: Marco Jemolo, Paola Savinelli
    Animation: Linda Kelvnik
    Τεχνική: Animation
    Μουσική: Alessandro Marrosu


  5. Sand 04:48
  6. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Arjan Brentjes
    Σενάριο: Arjan Brentjes
    Animation: Arjan Brentjes
    Τεχνική: 2D and 3D animation
    Μουσική: Arjan Brentjes


  7. Phototaxis 06:45
  8. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Melissa Ferrari
    Animation: Melissa Ferrari
    Τεχνική: natural materials and pastel-on-paper palimpsest animation woven together with a multiplane and analog overhead projection.
    Παραγωγή/Σχολή: School: California Institute of the Arts (Experimental Animation M.F.A.)


  9. Amoricania 05:16
  10. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Faiyaz Jafri
    Σενάριο: Faiyaz Jafri
    Animation: Faiyaz Jafri
    Τεχνική: Faiyaz Jafri
    Μουσική: Faiyaz Jafri
    Παραγωγή/Σχολή: Faiyaz Jafri


  11. Yank Tug Yank 03:09
  12. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Maureen Zent
    Animation: Maureen Zent
    Τεχνική: Stop motion puppet animation
    Μουσική: Dan Carey Bailey and David Baerwalde


  13. Cloacinae 25:30
  14. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Serge Onnen & Sverre Fredriksen
    Τεχνική: Shadow puppets & Ice
    Μουσική: Li Daiguo
    Παραγωγή/Σχολή: SeriousFilms


  15. Stanzas 06:16
  16. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Alicja Jasina
    Animation: Alicja Jasina
    Μουσική: Leo Caruso
    Παραγωγή/Σχολή: Monticello Park Productions


  17. Blue Cherry 05:00
  18. Αφγανιστάν 2017
    Σκηνοθεσία: Nathan Jurevicius
    Σενάριο: Nathan Jurevicius
    Animation: Fluorescent Hill
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Steve Alexander
    Παραγωγή/Σχολή: Vishus Productions


  19. Compartments 15:00
  20. 2017
    Σκηνοθεσία: Daniella Koffler , Uli Seis
    Σενάριο: Daniella Koffler
    Παραγωγή/Σχολή: Eitan Shefer
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Edge of Alchemy 17:15
  22. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Stacey Steers
    Σενάριο: Stacey Steers
    Παραγωγή/Σχολή: Stacey Steers


  23. Pure White 03:00
  24. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Sven Windszus
    Σενάριο: Sven Windszus
    Παραγωγή/Σχολή: Sven Windszus
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Trumpet Man 13:50
  26. Χονγκ Κονγκ 2016
    Σκηνοθεσία: Emily Wong
    Σενάριο: Emily Wong
    Παραγωγή/Σχολή: Dodo Animation





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!