Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 5


20:00 - 22:00
Συνολική Διάρκεια: 01:56:31

  1. Voicing CSA: The Mouse 02:00
  2. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Katie Steed
    Σενάριο: Philip Lafferty, Katie Steed, Chris Harper
    Animation: Animation Fern Bailey
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Inês Müller Karanassos
    Παραγωγή/Σχολή: Slurpy Studios


  3. Overrun 07:42
  4. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Pierre Ropars, Antonin Derory, Diane Thirault, Jérémie Cottard, Matthieu Druaud, Adrien Zumbihl
    Σενάριο: Pierre Ropars
    Animation: Jérémie Cottard, Antonin Derory, Diane Thirault, Adrien Zumbihl
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Jordan Rees, Kevin Bardin
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  5. Stockholm 06:25
  6. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Jean-Baptiste Aziere, Victor Chavanne, Thomas Némery, Morgane Perrin, Camille Roubinowitz
    Σενάριο: Jean-Baptiste Aziere, Dominique Lohlé
    Animation: Camille Roubinowitz, Victor Chavanne, Morgane Perrin
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Hadrien Bonardo
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  7. Twin Islands 07:18
  8. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Manon Sailly, Charlotte Sarfati, Christine Jaudoin, Lara Cochetel, Raphaël Huot, Fanny Teisson
    Σενάριο: Manon Sailly
    Animation: Christine Jaudoin, Fanny Teisson
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Valentin Lafort
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  9. GP-to 07:27
  10. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Maxime Gental, Zoé Pelegrin-Bomel, Edwin Leeds, Pulkita Mathur, Jonathan Valette, Catherine Lardé
    Σενάριο: Maxime Gental, Zoé Pelegrin-Bomel, Edwin Leeds, Pulkita Mathur, Jonathan Valette, Catherine Lardé
    Animation: Edwin Leeds, Jonathan Valette
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Valentin Lafort
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  11. In your Hands / Entre tes Mains 07:50
  12. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Delphine Delannoy, Lisa Baillon, Tsu-Ning Lai, Atiyyah Lallmahomed, Gwenaël Renaud, Daphné Westelynck
    Σενάριο: Delphine Delannoy, Lisa Baillon, Tsu-Ning Lai, Atiyyah Lallmahomed, Gwenaël Renaud, Daphné Westelynck
    Animation: Delphine Delannoy, Gwenaël Renaud
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Kévin Bardin
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  13. Hooked 07:50
  14. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Lucil Lepeuple, Margot Cardinael, Zoé Caudron, Benjamin Bouchard, Camille Gras, Marine Boudry
    Σενάριο: Lucil Lepeuple
    Animation: Benjamin Bouchard, Lucil Lepeuple, Margot Cardinael
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Louis Chenu
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  15. Ys 07:35
  16. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: François Letty, Léa Arachtingi, Simon Goeneutte-Lefevre, Marion Patin, Yves-Guillaume Pecquet, Jeremy Violier
    Σενάριο: François Letty
    Animation: Léa Arachtingi, Marion Patin
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Erwann Chandon
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  17. Temptation 04:57
  18. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Camille Canonne, Laura Bouillet, Michael Hoft, Catherine Le Quang, Pauline Raffin, Martin Villert
    Σενάριο: Camille Canonne
    Animation: Pauline Raffin, Martin Villert
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Julien Auclair, Arthur Romain
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  19. Hot Tea 02:15
  20. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Marcel Tigchelaar
    Σενάριο: Marcel Tigchelaar
    Animation: Marcel Tigchelaar, Ruben Zaalberg, Edwin van Beek
    Τεχνική: 2D drawn animation on paper
    Μουσική: Han Otten
    Παραγωγή/Σχολή: Chris Eimers-Mouw


  21. Cuckoo 03:40
  22. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Michaël Veerman
    Σενάριο: Michaël Veerman
    Animation: Michaël Veerman
    Τεχνική: 2D computer animation, rotoscope, drawn on paper
    Μουσική: Rieneke Brink, Paloma de Beer, Ilse Eijsink
    Παραγωγή/Σχολή: Michaël Veerman


  23. Sand Wanderer 06:31
  24. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Eric Giessmann
    Σενάριο: Eric Giessmann
    Animation: Eric Giessmann
    Τεχνική: computer animation
    Μουσική: Michel Banabila
    Παραγωγή/Σχολή: Koert Davidse, Marc Thelosen


  25. Free as a Bird 25:00
  26. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Joyce van Diepen
    Σενάριο: Joyce van Diepen
    Animation: Ronald Toes, Serge Lenaers, Christiaan Moleman
    Τεχνική: Drawing / 3D & 2D computer animation
    Μουσική: Reyn Ouwehand
    Παραγωγή/Σχολή: Germen Boelens, Patrick Nijman


  27. Waste 02:15
  28. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Sander Alt
    Σενάριο: Emily Reekers
    Animation: Joost Gulien
    Τεχνική: computer animation
    Μουσική: Paleis van Boem: Martin Vonk, Jaap de Weijer
    Παραγωγή/Σχολή: Michiel Wesselius


  29. The Demanding Eye / Der Fordernde Blick 08:23
  30. Γερμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Moana Vonstadl
    Σενάριο: Moana Vonstadl
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  31. Late Afternoon 09:23
  32. Ιρλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Louise Bagnall
    Σενάριο: Louise Bagnall
    Μουσική: Colm Mac Con Iomaire
    Παραγωγή/Σχολή: Nuria González Blanco
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!