Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 4


18:00 - 20:00
Συνολική Διάρκεια: 01:55:08

  1. Flutter 10:00
  2. Βουλγαρία 2016
    Σκηνοθεσία: Vladimir Todorov
    Σενάριο: Vladimir Todorov
    Animation: Vladimir Todorov
    Τεχνική: 2D digital
    Μουσική: Vladimir Todorov, Ivo Venkov
    Παραγωγή/Σχολή: Moonrock Pictures


  3. Impromptu 11:09
  4. Ισπανία 2017
    Σκηνοθεσία: Maria Lorenzo
    Σενάριο: Maria Lorenzo
    Animation: Maria Lorenzo, Pterodactive, Sergio Pilan
    Τεχνική: Drawing and painting on paper
    Μουσική: Frederic Chopin, Isaac Istvan Székely
    Παραγωγή/Σχολή: Enrique Millan


  5. Prychynna: The Story of Love / Prychynna / Причинна 21:55
  6. Ουκρανία 2017
    Σκηνοθεσία: Andrii Shcherbak
    Σενάριο: Andrii Shcherbak
    Animation: Andrii Shcherbak, Yevheniia Ternova, Valentyna Kuzmych
    Τεχνική: CG painting
    Μουσική: Tetiana Shamshetdinova
    Παραγωγή/Σχολή: MaGiKa-Film


  7. Word! 07:09
  8. Αφγανιστάν 2017
    Σκηνοθεσία: Amos Mulder
    Animation: Amos Mulder
    Τεχνική: 3D computer
    Μουσική: Amos Mulder
    Παραγωγή/Σχολή: Submarine Channel


  9. Marvin 06:02
  10. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: H. Rodgers


  11. Constructive 07:54
  12. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Jeroen ter Welle


  13. Whine & Cheese 01:00
  14. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: Ben Bronson
    Σενάριο: Brandon Frank and Ben Bronson
    Animation: Dominic Stott
    Τεχνική: Flash
    Μουσική: Ben Bronson and Uri Avi


  15. Routine 04:35
  16. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Fokke Mars
    Μουσική: Tyco Hendriks, Gerwin Weidenaar
    Παραγωγή/Σχολή: HKU University of the Arts Utrecht


  17. Blue 01:35
  18. Ηνωμένο Βασίλειο 2016
    Σκηνοθεσία: Moth Studio
    Animation: Moth Studio, Joe Bichard, Jennifer Zheng, Aaron Lampert, Carlos De Faria, Stephen McNally, Ester Rossi
    Μουσική: Giacomo Smith
    Παραγωγή/Σχολή: Moth Studio


  19. Conan O'Brien Discusses "We're Going to be Friends" 02:40
  20. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: The White Stripes
    Animation: Moth Studio, Joe Bichard, Sam Taylor, Emma Ehrling, Thomas Knowler
    Μουσική: The White Stripes - "We're Going to be Friends"
    Παραγωγή/Σχολή: Moth Studio


  21. Flossenburg 06:50
  22. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Heejoo Kim


  23. The Spring 03:34
  24. Αυστραλία 2016
    Σκηνοθεσία: Xin Li


  25. Edith Piaf (Said It Better Than Me) - Sparks 03:45
  26. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Joseph Wallace
    Animation: Joseph Wallace, Roos Mattaar, Aiden Whittam
    Τεχνική: Puppet Animation
    Μουσική: Sparks
    Παραγωγή/Σχολή: Cardel


  27. The Fight for Good 03:00
  28. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Moth Studio
    Animation: 2D Animation: Carlos De Faria, Tyler DiBiasio, Anne-Louise Erambert, Anne Escot, Freya Hotson, Reg Isaac, Jennifer Zheng, Tucker Klein, Harry Slinger-Thompson; Cleanup: Bianca Beneduci Assad, Tyler DiBiasio, Marguerite Dumans, Anne-Louise Erambert, Anne E
    Μουσική: Pierre O'Reilly
    Παραγωγή/Σχολή: Moth Studio, Hornet


  29. Twice Upon a Time / Bio dvaput jedan kralj 14:10
  30. Σερβία και Μαυροβούνιο 2017
    Σκηνοθεσία: Vojin Vasovic
    Σενάριο: Vojin Vasovic
    Παραγωγή/Σχολή: Vojin Vasovic, Tatjana Zezelj
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. Your Face Global Jam 03:30
  32. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Ken Mora
    Σενάριο: Ken Mora
    Τεχνική: Animation
    Μουσική: Maureen McElheron
    Παραγωγή/Σχολή: Bella Fe Media, LLC
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Funny Fish / Drôle de poisson 06:20
  34. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Krishna Chandran A. Nair
    Σενάριο: Krishna Chandran A. Nair
    Animation: Marc Robinet, Florent Ribeyron, Krishna Chandran A. Nair
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Frederic Le Junter
    Παραγωγή/Σχολή: Folimage





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!