Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 2


20:00 - 22:00
Συνολική Διάρκεια: 01:59:28

  1. Stories About Him / 關於他的故事 12:46
  2. Ταϊβάν 2017
    Σκηνοθεσία: Yung Shiuan Yang
    Σενάριο: Yung Shiuan Yang
    Animation: Yung Shiuan Yang, Chih Ying Ku, Chiou Lan Liu
    Τεχνική: Clay, Paint on glass, Object, Cut-out, draw on paper, 2D computer
    Μουσική: Yoon Kim, Po Chung Lin
    Παραγωγή/Σχολή: Yung Shiuan Yang, Chih Ying Ku


  3. Cococo 07:06
  4. Κόστα Ρίκα 2017
    Σκηνοθεσία: Julian Gallese
    Σενάριο: Julian Gallese
    Animation: Julian Gallese
    Τεχνική: Julian Gallese
    Μουσική: Julian Gallese
    Παραγωγή/Σχολή: -


  5. A love letter to the one I made up / מכתב אהבה לבחור שהמצאתי 06:05
  6. Ισραήλ 2017
    Σκηνοθεσία: Rachel Gutgarts
    Σενάριο: Anat Bosak, Einat Gaulan, Dana Decktor
    Animation: Rachel Gutgarts
    Τεχνική: classic 2d, screen print
    Μουσική: Aviv Stern
    Παραγωγή/Σχολή: Bezalel Academy


  7. Departure 09:15
  8. Ιρλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Aoífe Doyle
    Σενάριο: Aoífe Doyle
    Animation: Aoífe Doyle, Leo Crowley, Billy Shing, Alan Carruthers, Beata Lukasiewicz, Craig Fish
    Τεχνική: 2d Digital
    Μουσική: West One Music
    Παραγωγή/Σχολή: Pink Kong Studdios


  9. All the things I can remember / 所有我能記得的事 05:19
  10. Ταϊβάν 2017
    Σκηνοθεσία: Ya-Chi Yang


  11. Lullaby For A Mother And Child 07:29
  12. Αυστραλία 2017
    Σκηνοθεσία: Emma Lorie
    Σενάριο: Emma Lorie
    Animation: Emma Lorie
    Τεχνική: 2D Computer
    Μουσική: Kevin MacLeod
    Παραγωγή/Σχολή: Emma Lorie
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Riot 13:00
  14. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Frank Ternier
    Σενάριο: Frank TERNIER
    Animation: Frank TERNIER, Laurent MOULIN
    Μουσική: Zed
    Παραγωγή/Σχολή: Annabelle GANGNEUX
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  15. Mother 04:34
  16. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Lee Charlish
    Σενάριο: Lee Charlish
    Animation: Mother
    Τεχνική: Photos and Digital
    Μουσική: NSOV
    Παραγωγή/Σχολή: Lee Charlish
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. The Box 12:12
  18. Σλοβενία 2017
    Σκηνοθεσία: Dusan Kastelic
    Σενάριο: Dušan Kastelic
    Animation: Dušan Kastelic
    Τεχνική: 3D computer animation
    Μουσική: Mateja Starič
    Παραγωγή/Σχολή: Bugbrain Institute


  19. Folly / La bêtise 06:45
  20. Καναδάς 2016
    Σκηνοθεσία: Thomas Corriveau
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  21. Death of a Father 10:16
  22. Ινδία 2017
    Σκηνοθεσία: Somnath Pal
    Σενάριο: Somnath Pal
    Animation: Somnath Pal, Swati Addanki, Saurabh Vashishtha
    Τεχνική: Hand drawn 2D
    Μουσική: Tajdar Junaid
    Παραγωγή/Σχολή: Chaitanya Tamhane, Royal Stag Barrel Select Large Short Films


  23. Dandelion 02:52
  24. Ιταλία 2017
    Σκηνοθεσία: Elisa Talentino
    Animation: Elisa Talentino
    Μουσική: Julia Kent
    Παραγωγή/Σχολή: Fondazione Dravelli


  25. Kitchen Dreams / رویاهای آشپزخانه 14:23
  26. Ιράν 2016
    Σκηνοθεσία: Arvin Medghalchi
    Σενάριο: Arvin Medghalchi, Anise M.hadi
    Animation: Arvin Medghalchi
    Τεχνική: Stopmotion
    Μουσική: Aydin Tavakolian
    Παραγωγή/Σχολή: Behtash Sanaeeha, Kiarash Sanaeeha


  27. Late Season / Nachsaison 07:26
  28. Αυστρία 2017
    Σκηνοθεσία: Daniela Leitner
    Σενάριο: Daniela Leitner
    Animation: Christian Leitner, Martin Lorenz, Markus Wagner
    Μουσική: Fabian Baumgartner, Marina Viotti, Silvia Ponce Marti, Anna Isabel Chan Flores
    Παραγωγή/Σχολή: Daniela Leitner





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!