Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 8


Παρασκευή 17/03/2017 18:15 - 20:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:48:27

  1. The Suitcase / Портфель 00:30:44
  2. Ρωσία 2016
    Σκηνοθεσία: Andrey Moiseenkov


  3. Cure 00:02:22
  4. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Peter Baynton
    Σενάριο: Benjamin Scheuer
    Παραγωγή/Σχολή: Rob Jelley
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Sno Bunny vs Extruded Plastic Army Guy 00:04:34
  6. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Ron Ford
    Σενάριο: Ron Ford
    Παραγωγή/Σχολή: Ron Ford


  7. The Pocket Man / Le Petit Bonhomme de poche 00:07:00
  8. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Ana Chubinidze
    Σενάριο: Ana Chubinidze
    Παραγωγή/Σχολή: Reginald de Guillebon, Corinne Destombes


  9. Bene’s Horizon / L’Horizon de Bene 00:12:53
  10. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Jumi Yoon, Eloic Gimenez
    Σενάριο: Patricia Valeix, Jumi Yoon, Eloic Gimenez
    Παραγωγή/Σχολή: Fabrice Dugast


  11. Ami 00:08:00
  12. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Gonzalo San Vicente
    Σενάριο: Gonzalo San Vicente
    Παραγωγή/Σχολή: Gonzalo San Vicente


  13. No more you / Nooit meer jij 00:03:54
  14. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Bart Dokter
    Σενάριο: Bart Dokter
    Παραγωγή/Σχολή: Bart Dokter


  15. Bango Vassil 00:09:00
  16. 2016
    Σκηνοθεσία: Milen Vitanov, Vera Trajanova
    Σενάριο: Vera Trajanova & Milen Vitanov
    Animation: Ulf Grenzer, Marie Josephine Tucholsky, Yordan Brankovski, Nayden Nikolov, Dalibor Raininger, Milen Vitanov
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Ivo Papazov-Ibriama
    Παραγωγή/Σχολή: Talking Animals Berlin
    Γλώσσα διαλόγων: Βουλγαρικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  17. Bullet Time 00:06:00
  18. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Frodo Kuipers
    Σενάριο: Merlijn Passier, Frodo Kuipers, Rudi Brekelmans
    Animation: Frodo Kuipers, Elian van der Heiden, Peter Schop
    Τεχνική: 2D, 3D
    Μουσική: Alex Debicki
    Παραγωγή/Σχολή: Merlijn Passier Productions


  19. Tex 00:24:00
  20. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Ka-Ching Cartoons, Hans Walther
    Σενάριο: Marc Veerkamp, Tingue Dongelmans
    Animation: Geoffrey Armfield, Daan Faudet, Ramon Oranje, Jamie de Jonge, Kristina Treciokaite, Bart de Piraat, Joost van den Bosch, Erik Verkerk
    Τεχνική: 2D, Cut-outs, Others, Puppets, Stop Motion
    Μουσική: Ren
    Παραγωγή/Σχολή: Ka-Ching Cartoons
    Γλώσσα διαλόγων: Ολλανδικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!