Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 7


Παρασκευή 17/03/2017 16:15 - 18:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:27:31

  1. Clouds 00:12:00
  2. Καναδάς 2016
    Σκηνοθεσία: Diego Maclean
    Σενάριο: Diego Maclean
    Animation: Diego Maclean, Sitji Chou
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Luigi Allemano
    Παραγωγή/Σχολή: Diego Maclean


  3. Nobody / Hichkas 00:09:16
  4. Ιράν 2016
    Σκηνοθεσία: Elham Toroghi


  5. Lupus 00:10:00
  6. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Carlos Gomez Salamanca


  7. Refugee / Mülteci 00:06:28
  8. Τουρκία 2016
    Σκηνοθεσία: Ayhan Ünlü


  9. Bright Spots 00:07:47
  10. Αυστραλία 2016
    Σκηνοθεσία: Jilli Rose
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Birdy Wouaf Wouaf 00:04:00
  12. Τουρκία 2015
    Σκηνοθεσία: Ayce Kartal
    Σενάριο: Ayce Kartal
    Παραγωγή/Σχολή: Les Valseurs


  13. Join the Resilience 00:04:00
  14. Ισπανία 2016
    Σκηνοθεσία: Javier Gamez Gamez
    Σενάριο: Javier Gamez Gamez
    Animation: Javier Gamez Gamez
    Τεχνική: 2D, 3D, Experimental
    Μουσική: Leonard Handler
    Παραγωγή/Σχολή: Alsbram, creative projects
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  15. Heads Together / Kop Op 00:21:00
  16. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Job, Joris & Marieke
    Σενάριο: Lotte Tabbers and Job, Joris & Marieke
    Animation: Joris Oprins, Marieke Blaauw, Lex Tilleman, Ruth Taylor
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Happy Camper
    Παραγωγή/Σχολή: Job, Joris & Marieke
    Γλώσσα διαλόγων: Ολλανδικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  17. Sabaku 00:03:00
  18. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Marlies van der Wel
    Σενάριο: Marlies van der Wel & Ruben Picavet
    Animation: Marlies van der Wel
    Τεχνική: 2D, Cut-outs
    Μουσική: Sjam Sjamsoedin
    Παραγωγή/Σχολή: Halal Productions


  19. Scrambled 00:07:00
  20. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Bastiaan Schravendeel
    Σενάριο: Bastiaan Schravendeel
    Animation: Veronyka Jelinek, Quentin Haberham, Bastiaan Schravendeel
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Dani
    Παραγωγή/Σχολή: T


  21. Tabook / Taboek 00:03:00
  22. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Dario van Vree
    Σενάριο: Dario van Vree
    Animation: Tom Mourik, Michael Sewnarain, Bonnie Mier
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Nik Phelps
    Παραγωγή/Σχολή: Studio Pupil



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!