Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 3


Πέμπτη 16/03/2017 18:15 - 20:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:18:15

  1. The End 00:08:48
  2. Ουκρανία 2016
    Σκηνοθεσία: Mykyta Lyskov


  3. The Last King of Granada 00:04:30
  4. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Pepe Gomez
    Σενάριο: Pepe Gomez
    Animation: Pepe Gomez
    Τεχνική: Digital 2D
    Μουσική: Daniel Sanchez del Aguila
    Παραγωγή/Σχολή: Pepe Gomez
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  5. Tempo 00:01:00
  6. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Arjan Brentjes
    Σενάριο: Arjan Brentjes
    Animation: Arjan Brentjes
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Arjan Brentjes
    Παραγωγή/Σχολή: Arjan Brentjes


  7. Iâhmès and the Great Devourer / Iâhmès et la Grande Dévoreuse 00:14:17
  8. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Claire Sichez, Marine Rivoal


  9. The Weeping Bird / L'oiseau pleureur 00:09:08
  10. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Claire Ledru


  11. How's your prostate ? / Et ta prostate, ça va ? 00:03:33
  12. Γαλλία 2015
    Σκηνοθεσία: Jeanne Paturle, Cécile Rousset


  13. NSFWhale 00:01:54
  14. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Nathan Campbell, Alec Cummings
    Animation: Nathan Campbell, Junyoung Chung, Alec Cummings, Carlos Tsoi, Angela Yu
    Τεχνική: 2D animation
    Παραγωγή/Σχολή: studio.horse


  15. A Single Blade of Grass 00:05:00
  16. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Mark Mason
    Σενάριο: Mark Mason - based on the letters of Vincent van Gogh
    Animation: Mark Mason
    Τεχνική: Drawn 2D and Digital 2D
    Μουσική: Composed by Martin Purdy, performed by 'Harp and a Monkey'
    Παραγωγή/Σχολή: Mark Mason
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  17. Wednesday with Goddard 00:04:30
  18. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Nicolas Menard


  19. Best Bud Blues 00:01:31
  20. Νότια Αφρική 2016
    Σκηνοθεσία: Martinus van Tee


  21. Analysis Paralysis 00:09:04
  22. Ελβετία 2016
    Σκηνοθεσία: Anete Melece
    Σενάριο: Anete Melece
    Animation: Stefan Holaus, Anete Melece
    Τεχνική: Digital Cut-Outs, Drawing on Paper
    Μουσική: Ephrem Lüchinger
    Παραγωγή/Σχολή: Saskia von Virág


  23. My Knight and Me / The Mean Team 00:11:00
  24. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Joeri Christiaen


  25. Pittari 00:04:00
  26. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Patrick Smith
    Παραγωγή/Σχολή: Kaori Ishida



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!