Σπουδαστικές 2


Πέμπτη 17/03/2022 12:00 - 14:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Παρασκευή 18/03/2022 00:00 - 02:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:44:00

  1. There is Nothing Nice Deep Within / A Mélyben Semmi Szép Nincs 07:35
  2. Ουγγαρία 2022
    Σκηνοθεσία: Fiorella Spitzer
    Animation: Lili Szirmai, Blanka Sőre, Flóra-Bihari Lónyi, Dávid Jávorcsík, Brigitta Mátyás, Paulina Offenbacher, Adél Palotás, Dorottya Tingyela
    Μουσική: András Pongor
    Παραγωγή/Σχολή: Melinda Kiss


  3. The Lost Seahorse 10:00
  4. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Benjamin Fieschi-Rose
    Σενάριο: Kirsten Brass, Benjamin Fieschi-Rose
    Animation: Stop-Motion
    Τεχνική: Stop-Motion and 3D
    Παραγωγή/Σχολή: Kirsten Brass


  5. THE CLEARING 12:29
  6. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Daniel Hope
    Σενάριο: Daniel Hope
    Animation: Marie Cattiaut, Daniel Hope
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Alastair McNamara
    Παραγωγή/Σχολή: Johannes Schubert
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Goodbye Jérôme! / Au revoir Jérôme ! 07:44
  8. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Gabrielle SELNET, Adam SILLARD, Chloé FARR


  9. Blue Curry 05:47
  10. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Magali DUNYACH, Chien-Ju HUNG, Jimin JUNG, Vajra PANCHARIA, Léa PIETRZYK


  11. Tales of the Salt Water / Chroniques de l’eau salée 08:31
  12. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Tamerlan BEKMURZAYEV, Antoine CARRE, Rodrigo GOULÃO DE SOUSA, Alexandra PETIT, Martin ROBIC


  13. Contretemps 06:49
  14. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Claire SUN, Chloé MAINGÉ, Lise LÉGIER, Laurine BAILLE, Gabriel GÉRARD


  15. The uncertain snow / La neige incertaine 06:56
  16. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Marion BOISROND, Marie-Liesse COUMAU, Gwendoline LEGENDRE, Ada Hernaez, Romane Tisseau


  17. Louise 06:16
  18. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Constance BERTOUX, Camille BOZEC, Pauline GUITTON, Pauline MAUVIERE, Mila MONAGHAN


  19. Grandpa 06:46
  20. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Théo BONGIOVANNI, Sophie OUVRARD, Valentine ROLLAND, Hugo MARTINS, Thomas PIOT, Nell MOLINIER


  21. The Soloists 07:57
  22. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Mehrnaz ABDOLLAHINIA, Feben WOLDEHAWARIAT, Razahk ISSAKA, Celeste Jamneck, Yi LIU


  23. The Child and the Goose / L’Enfant et l’Oie 07:52
  24. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Jade CHASTAN, Alice FAILLA, , Justine HERMETZ, Sophie LAFLEUR, Vincent LENNE


  25. Step by step 07:29
  26. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Fanny PAOLI, Anabelle DAVID, EMMA GACH, Claire ROBERT, Julie Valentin, Thēodore JANVIER



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!