Μικρού Μήκους 11


Κυριακή 20/03/2022 18:00 - 20:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Δευτέρα 21/03/2022 06:00 - 08:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:51:00

  1. Pilar 09:22
  2. Ολλανδία 2020
    Σκηνοθεσία: Yngwie Boley, J.J. Epping, Diana van Houten
    Σενάριο: Yngwie Boley, J.J. Epping, Diana van Houten
    Animation: Yngwie Boley, J.J. Epping, Diana van Houten
    Τεχνική: handpainted
    Μουσική: Alex Debicki
    Παραγωγή/Σχολή: il Luster Films: Arnoud Rijken & Michiel Snijders


  3. where the winds die / badha koja mimirand 12:54
  4. Ιράν 2021
    Σκηνοθεσία: Pejman Alipour
    Σενάριο: Pejman Alipour
    Animation: Pejman Alipour-MARZIEH MAYSAMI AZAD
    Τεχνική: CEL DIGITAL-DIGITAL PAINTING-ROTOSCOPY-VISUAL EFFECTS
    Μουσική: Pejman KHalili
    Παραγωγή/Σχολή: Pejman Alipour-defc


  5. MOM 09:10
  6. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Kajika Aki Ferrazzini
    Σενάριο: Kajika Aki Ferrazzini
    Animation: Kajika Aki Ferrazzini
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Théophile Loaec and Arthur Dairaine
    Παραγωγή/Σχολή: Kajika Aki Ferrazzini


  7. Baloney Beacon 05:13
  8. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Max Landman


  9. the way to a man's heart / Ein Haufen Glück 10:27
  10. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Jule Körperich, Karin Demuth
    Σενάριο: Jule Körperich
    Animation: Jule Körperich, Karin Demuth
    Τεχνική: puppets
    Μουσική: André Feldhaus


  11. Tramples The Murderhorse 11:40
  12. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Rhys Reed-Johnson and Rosel Labone
    Σενάριο: Rhys Reed-Johnson and Rosel Labone
    Animation: Big Jump Entertainment
    Μουσική: Robin Price


  13. Hot Toddy 16:34
  14. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Mary Sette
    Σενάριο: Mary Sette
    Animation: Anna Cangellaris
    Μουσική: Cj Ballesteros


  15. HELLO STRANGER 06:13
  16. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Julia Ocker
    Σενάριο: Julia Ocker
    Animation: Julia Ocker, Stella Raith, Christoph Horch, Sophiia Melnyk, Lisa Scharf
    Τεχνική: 2D Computer Animation
    Μουσική: Sono 2 – Andreas Mühlschlegel and Marc Fragstein
    Παραγωγή/Σχολή: Studio FILM BILDER GmbH


  17. Dreamer 10:00
  18. Βουλγαρία 2022
    Σκηνοθεσία: Vladimir Todorov
    Σενάριο: Vladimir Todorov
    Animation: Vladimir Todorov
    Τεχνική: Digital/Stop Motion?Hand Painted
    Μουσική: Vladimir Todorov


  19. The Dalang's Tale 06:09
  20. Μαλαισία 2021
    Σκηνοθεσία: Irwan Junaidy, Maizura Abas, Atiqah Mohd
    Σενάριο: Irwan Junaidy, Maizura Abas, Atiqah Mohd
    Animation: Julia Azureen, 'Atiqah Mohd Abu Bakar
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Andrew Bong
    Παραγωγή/Σχολή: The R&D Studio


  21. Out of this world / Nie Z Tej Ziemi 12:19
  22. Πολωνία 2021
    Σκηνοθεσία: Bartek Kędzierski



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!