Μικρού Μήκους 6


Παρασκευή 18/03/2022 20:00 - 22:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Σάββατο 19/03/2022 08:00 - 10:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:51:00

  1. People and the Moon 04:45
  2. Ιράν 2021
    Σκηνοθεσία: Yunus Kafashian


  3. Step into the River 14:53
  4. Γαλλία - Κίνα 2021
    Σκηνοθεσία: Weijia Ma
    Σενάριο: Weijia Ma
    Animation: Joseph Roth, Jihua Zhu, Mengshi Fang, Marion Chopin, Mathilde Poigniez, Thilbault Dumoulin, Kun Yu, Ziteng Qi, Juanjuan Chen, Samuel Boulitreau, Elsa Parent, Louise Petit
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Pablo Pico
    Παραγωγή/Σχολή: Les Valseurs & Vilarejo Filmes

    Lu and Wei live in a village in rural China. They often go to the nearby river to play with their fathers. The river has a special meaning for them because China's one-child policy has led to some parents drowning their newborns there.



  5. Planets in the News 03:57
  6. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: John Akre
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Us / Nós 05:00
  8. Πορτογαλία 2021
    Σκηνοθεσία: Nelson Fernandes
    Σενάριο: Nelson Fernandes
    Animation: Nelson Fernandes
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Nelson Fernandes and Filipe Santareno
    Παραγωγή/Σχολή: Nelson Fernandes, Daniel Pereira


  9. Tiny Little Miracle 03:00
  10. Ισραήλ 2021
    Σκηνοθεσία: Shai Getzoff
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. NOMINO SUKUNE / 野見宿禰 01:45
  12. Ιαπωνία 2021
    Σκηνοθεσία: Ryotaro Miyajima
    Animation: Ryotaro Miyajima
    Τεχνική: Ink on paper
    Μουσική: Shoichi Yabuta
    Παραγωγή/Σχολή: Kosuke Hatamoto


  13. Your Love 03:09
  14. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Tianyou Tian
    Σενάριο: Tianyou Tian
    Animation: Tianyou Tian
    Τεχνική: Tianyou Tian
    Μουσική: Tianyou Tian
    Παραγωγή/Σχολή: Tianyou Tian
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. NAUGHTY 14:15
  16. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Flora Molinié, Emma Degoutte
    Σενάριο: Emma Degoutte
    Animation: Flora Molinié
    Τεχνική: Painting and Rotoscopy
    Μουσική: Rémi Alexandre
    Παραγωγή/Σχολή: Marc-Benoît Créancier


  17. Little Ox 10:33
  18. Βέλγιο 2021
    Σκηνοθεσία: Raf Wathion, Patrick Vandebroeck
    Σενάριο: Raf Wathion, Patrick Vandebroeck
    Animation: Miguel A. Fuertes, Juliette Perrey, Wim Bien, Simon Cornelis, Fabio de Proft
    Τεχνική: 2D/3D computer animation
    Μουσική: Michel Banabila
    Παραγωγή/Σχολή: Christophe Baggermans, Filip Vangeffelen, Marc Thelosen, Koert Davidse


  19. Autumn 04:25
  20. Ολλανδία 2021
    Σκηνοθεσία: Pim Christian de Vries
    Σενάριο: Pim Christian de Vries


  21. U-Trip 05:50
  22. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Maria Naidyonova
    Σενάριο: Maria Naidyonova
    Παραγωγή/Σχολή: Svend Erik Kundby-Nielsen


  23. Dog's Field 11:48
  24. Πολωνία 2020
    Σκηνοθεσία: Michalina Musialik
    Σενάριο: Michalina Musialik
    Animation: Michalina Musialik
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Anna Lis, Mateusz Woś, Paris Music
    Παραγωγή/Σχολή: Piotr Furmankiewicz, Mateusz Michalak


  25. Rootless 26:37
  26. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Lucie Pottecher
    Σενάριο: Maria Agapi
    Μουσική: Juan Rancich
    Παραγωγή/Σχολή: Maria Agapi
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!