Μικρού Μήκους 1


Πέμπτη 17/03/2022 16:00 - 18:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Παρασκευή 18/03/2022 04:00 - 06:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:50:00

  1. Who, what and when? 14:06
  2. Ιταλία 2021
    Σκηνοθεσία: Francesco Vecchi


  3. Your Mountain Is Waiting 07:45
  4. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Hannah Jacobs


  5. A Goat's Spell 09:00
  6. Γερμανία 2022
    Σκηνοθεσία: Gerhard Funk
    Animation: Gerhard Funk
    Τεχνική: 3D animation and VR animation
    Μουσική: Tobias Schneider
    Παραγωγή/Σχολή: Gerhard Funk, Karsten Matern


  7. The Portrait / Portret 09:21
  8. Πολωνία 2020
    Σκηνοθεσία: Michał Barylski, Marta Mikołajczyk, Agnieszka Buczyńska
    Σενάριο: Marta Mikołajczyk, Agnieszka Buczyńska
    Παραγωγή/Σχολή: Marta Mikołajczyk, Agnieszka Buczyńska


  9. Discoveries / Descobertas 01:28
  10. Βραζιλία 2021
    Σκηνοθεσία: Paulo Botelho
    Σενάριο: Fernanda Leme
    Animation: Hannry Pschera
    Τεχνική: 3D Animation
    Μουσική: Maria Viola
    Παραγωγή/Σχολή: Estúdio Ícone


  11. The Headless Mule 12:32
  12. Εσθονία 2021
    Σκηνοθεσία: Tamires Muniz
    Σενάριο: Tamires Muniz


  13. Autumn Leaves 02:35
  14. Πολωνία 2021
    Σκηνοθεσία: Wojciech Ostrycharz
    Σενάριο: Wojciech Ostrycharz
    Animation: 2D
    Τεχνική: drawings
    Μουσική: Autumn Leaves Joe Pass
    Παραγωγή/Σχολή: Wojciech Ostrycharz


  15. Spring Always Comes Back / La Primavera Siempre Vuelve 10:39
  16. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: Alicia Núñez Puerto
    Σενάριο: Alicia Núñez Puerto
    Animation: Vittorio Pirajno
    Τεχνική: 2D & Stopmotion
    Μουσική: Pablo Borghi, Rafa Caballero
    Παραγωγή/Σχολή: Alicia Núñez Puerto
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  17. Packing a wave 07:48
  18. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: Edu Glez
    Σενάριο: Edu Glez
    Animation: Edu Glez, Daniel Zapata
    Τεχνική: Drawn on film, Mix Media, Painting & Rotoscoping
    Μουσική: Oskar Benas
    Παραγωγή/Σχολή: Tropofilms / Txabi Anuzita


  19. Sascia: A Genesis 16:55
  20. ΗΠΑ 2022
    Σκηνοθεσία: Tristan Robert Lindo
    Σενάριο: Tristan Robert Lindo
    Μουσική: Tristan Robert Lindo
    Παραγωγή/Σχολή: Tristan Robert Lindo
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Thou Shalt Dance 08:54
  22. Ιράν 2022
    Σκηνοθεσία: Abtin Yaghmaian
    Σενάριο: Ali Fayazmanesh
    Animation: Farzane Shokohi, Shiva Momtahen, Sadegh Javadi
    Τεχνική: Stopmotion, 2D Animation
    Μουσική: Ehsan Beyraghdar
    Παραγωγή/Σχολή: Abtin Yaghmaian


  23. Daily Bread / Pan de cada día 07:44
  24. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: Manuel Sirgo
    Σενάριο: Kristen Bernardi Rader
    Animation: Ivo Ayuso, Rosita Machuca, Andrés Germán Fernández, Juan Antonio Carrillo, Rodrigo Rodríguez, Natalia Ruiz Valdepeñas, María José Barrios, Susana Romero, Blanca de Aranda, Fernando Ollero, Sigrid Caballero, Francisco Quilez, Tamara Álvarez
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Guillermo Florez, Ronnie Kuller, AM Slingers
    Παραγωγή/Σχολή: Manuel Sirgo
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!