Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 5


Τρίτη 21/03/2017 16:15 - 18:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:40:22

  1. Ayny - My Second Eye 00:10:40
  2. 2016
    Σκηνοθεσία: Ahmad Saleh
    Σενάριο: Ahmad Saleh
    Παραγωγή/Σχολή: Stefan Gieren, Fiction 2.0 in coproduction with KHM Cologne
    Γλώσσα διαλόγων: Αραβικά


  3. E is for Evolution 00:05:37
  4. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Paul Kusmaul
    Σενάριο: Paul Kusmaul
    Παραγωγή/Σχολή: Oliver Arnold
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Bloody Sour Grapes, Indeed / Verflucht Saure Trauben, Führwahr 00:19:13
  6. Γερμανία 2015
    Σκηνοθεσία: Deveroe Aurel Langston
    Σενάριο: Deveroe Aurel Langston, Sofia H. Chirico
    Παραγωγή/Σχολή: Ingmar Böschen


  7. Roohangiz / روح انگیز 00:06:17
  8. Ιραν 2016
    Σκηνοθεσία: Elmira Bagherzadeh
    Σενάριο: Elmira Bagherzadeh
    Παραγωγή/Σχολή: Tehran University of Art
    Γλώσσα διαλόγων: Περσικά

    Μία ταινία μικρού μήκους για μια συνάθροιση πνευματιστών στο Qazar. Η συνάθροιση πάει στραβά λόγω ενός λάθους που πυροδοτεί μια χιουμοριστική καταστροφή.



  9. Silent London 00:02:45
  10. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Ivelina Ivanova
    Σενάριο: Ivelina Ivanova, Kyle Peyton
    Παραγωγή/Σχολή: University of Westminster


  11. Stars 00:05:06
  12. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Han Zhang
    Σενάριο: Han Zhang
    Παραγωγή/Σχολή: Han Zhang


  13. Imaginarium 00:11:33
  14. Κολομβία 2016
    Σκηνοθεσία: Laura Vanessa Lamus Gamboa, Diego Alejandro Rico Diaz
    Σενάριο: Laura Vanessa Lamus Gamboa, Diego Alejandro Rico Diaz
    Παραγωγή/Σχολή: Diego Alejandro Rico Diaz, Laura Vanessa Lamus Gamboa
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  15. I'm Not Alone! 00:02:30
  16. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: Amin Malakootikhah
    Σενάριο: Amir Moeini, Amin Malakootikhah
    Παραγωγή/Σχολή: Amin Malakootikhah


  17. Runaway 00:02:48
  18. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: Amir Kazemi
    Παραγωγή/Σχολή: Amir Kazemi


  19. Mirror 00:05:17
  20. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Anna Lytton
    Σενάριο: Anna Lytton
    Παραγωγή/Σχολή: Academy of Media Arts Cologne


  21. Oh Baby! 00:02:24
  22. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Gigi Harris
    Σενάριο: Gigi Harris
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Icky 00:05:55
  24. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: Parastoo Cardgar
    Σενάριο: Parastoo Cardgar
    Παραγωγή/Σχολή: Parastoo Cardgar
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. P.E (Physical Embarrassment) 00:03:17
  26. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Rosa Fisher
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Resistance Zucchinis / Les Courgettes De La R 00:06:00
  28. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Melissa Idri, Benoit Lecailtel, Ivana Ngamou, Come Balguerie
    Σενάριο: M
    Animation: M
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Pablo Pico
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  29. Geôlier 00:04:00
  30. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Héloïse Ferlay
    Σενάριο: Héloïse Ferlay
    Animation: Héloïse Ferlay
    Τεχνική: Puppets, Stop Motion
    Μουσική: Camille Taver
    Παραγωγή/Σχολή: Héloïse Ferlay


  31. Citipati 00:07:00
  32. Γερμανία 2015
    Σκηνοθεσία: Andreas Feix
    Σενάριο: Andreas Feix
    Animation: Andreas Feix
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Petteri Sainio
    Παραγωγή/Σχολή: Francesco Faranna



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!