Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 11


Σάββατο 18/03/2017 12:15 - 14:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:42:35

  1. The adventure of the afternoon / 那個午後的冒險 00:07:45
  2. Ταϊβάν 2016
    Σκηνοθεσία: Vance Yang, Stella Huang
    Σενάριο: Jimmy Liao, Vance Yang
    Παραγωγή/Σχολή: Yusan Lee, Chun Wei Hsieh


  3. Nighthawk 00:08:50
  4. Σλοβενία, Κροατία 2016
    Σκηνοθεσία: Spela Cadez
    Σενάριο: Gregor Zorc, Spela Cadez
    Παραγωγή/Σχολή: Tina Smrekar, Spela Cadez, Vanja Andrijevic


  5. Corp. 00:09:00
  6. Αργεντινή 2016
    Σκηνοθεσία: Pablo Polledri
    Σενάριο: Pablo Polledri
    Παραγωγή/Σχολή: Pablo Polledri


  7. Round Trip: Mary / Кружно патување на Марето 00:09:45
  8. ΠΓΔΜ 2015
    Σκηνοθεσία: Zharko Ivanov
    Σενάριο: Zharko Ivanov, Aleksandar Prokopiev
    Παραγωγή/Σχολή: Zharko Ivanov


  9. Sore Eyes for Infinity 00:11:30
  10. Φινλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Elli Vuorinen
    Σενάριο: Elli Vuorinen
    Παραγωγή/Σχολή: Terhi Väänänen
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Men Talk About Mother 00:07:30
  12. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Bunny Schendler
    Σενάριο: Sheena Joughin
    Παραγωγή/Σχολή: Melissa Herman
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. The Plat-Eye 00:11:00
  14. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Ron Ford
    Σενάριο: Ron Ford
    Παραγωγή/Σχολή: Ron Ford


  15. Ron Ford's Nightmare, c. 1966 00:01:35
  16. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Ron Ford
    Σενάριο: Ron ford
    Παραγωγή/Σχολή: Ron Ford


  17. Cupid is not a Terrorist 00:05:22
  18. Ελβετία 2017
    Σκηνοθεσία: Bellopropello
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. 149th and Grand Concourse 00:03:13
  20. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Andy and Carolyn London
    Παραγωγή/Σχολή: Andy London
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Awesome Beetle's Colors 00:03:12
  22. Λετονία 2016
    Σκηνοθεσία: Indra Sproge
    Σενάριο: Indra Sproge
    Παραγωγή/Σχολή: Janis Zarzeckis
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. The Bridge over the River / Die Brucke uber den fluss 00:05:45
  24. Ελβετία 2016
    Σκηνοθεσία: Jadwiga Kowalska
    Σενάριο: Jadwiga Kowalska
    Παραγωγή/Σχολή: Jadwiga Kowalska


  25. Our Wonderful Nature - The Common Chameleon 00:03:32
  26. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Tomer Eshed
    Σενάριο: Tomer Eshed
    Παραγωγή/Σχολή: Tomer Eshed
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Patata Day 00:04:06
  28. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Peter Böving


  29. Hive 00:10:30
  30. Καναδάς 2016
    Σκηνοθεσία: Adam Ciolfi
    Σενάριο: Adam Ciolfi
    Παραγωγή/Σχολή: The Ciolfi Brothers
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!