Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 1


Παρασκευή 17/03/2017 12:15 - 14:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:32:02

  1. Gyros Dance 00:14:39
  2. Πολωνία 2016
    Σκηνοθεσία: Piotr Loc Hoang Ngoc


  3. The gentle giant / Olbrzym 00:10:41
  4. Πολωνία 2016
    Σκηνοθεσία: Marcin Podolec


  5. Socks 00:03:23
  6. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Tristan Weis
    Τεχνική: 3D Animation
    Μουσική: Maximilian Zwiener


  7. In One Drag / Ein Tiefer Zug 00:03:05
  8. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Alireza Hashempour


  9. Minji and the Star 00:01:20
  10. Κορέα 2016
    Σκηνοθεσία: Dooyeon Jung


  11. Life / Leben 00:03:09
  12. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Lorenz Vetter


  13. Karma 00:03:51
  14. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Peter Zhou


  15. Flow 00:02:30
  16. Τουρκία 2016
    Σκηνοθεσία: Meltem Sahin


  17. Preloved 00:01:51
  18. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Jude Marcella
    Σενάριο: Jude Marcella
    Animation: Jude Marcella
    Τεχνική: Mixed media animation
    Μουσική: Jude Marcella
    Παραγωγή/Σχολή: Jude Marcella
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  19. Mak 00:03:59
  20. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Natalya Serebrennikova
    Τεχνική: 2D Digital and Traditional
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Streetlight 00:02:09
  22. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Jing Huang


  23. The Black Box 00:03:57
  24. Φινλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Emma Louhivuori
    Σενάριο: Emma Louhivuori
    Animation: Emma Louhivuori
    Μουσική: Janne Louhivuori


  25. Perched 00:10:30
  26. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Liam Harris
    Σενάριο: Nathaniel Price and Eoin Doran
    Animation: Liam Harris
    Τεχνική: 2D Paper Drawn
    Μουσική: Victor Hugo Fumagalli
    Παραγωγή/Σχολή: Elina Litvinova


  27. Stellar 00:04:45
  28. Δανία 2016
    Σκηνοθεσία: Laura Højberg Kunov


  29. The Art of Aping 00:04:49
  30. Ινδία 2016
    Σκηνοθεσία: Ananya Anil
    Animation: Ananya Anil
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Rajat Dholakia
    Παραγωγή/Σχολή: 2016


  31. What Is Your Brown Number? 00:04:31
  32. Ινδία 2015
    Σκηνοθεσία: Vinnie Ann Bose
    Σενάριο: NA
    Animation: Vinnie Ann Bose
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Rajat Dholakia
    Παραγωγή/Σχολή: Studio Eeksaurus Productions Pvt. Ltd.


  33. Little Flower 00:02:50
  34. Ιρλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Brigette Heffernan


  35. AEON 00:03:55
  36. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Derek O'Dell


  37. Wiktor's Journey / Podróż Wiktora 00:06:08
  38. Πολωνία 2016
    Σκηνοθεσία: Karolina Chęcińska
    Σενάριο: Karolina Chęcińska
    Παραγωγή/Σχολή: Karolina Chęcińska, Academy of Fine Arts in Katowice



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!