Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 2


Πέμπτη 16/03/2017 16:15 - 18:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:39:22

  1. Rope / Tanaab 00:07:11
  2. Ιράν 2016
    Σκηνοθεσία: Azar Mansoori


  3. Everyday People 00:02:29
  4. Ουγγαρία 2016
    Σκηνοθεσία: Littner Budapest


  5. Lo 00:03:10
  6. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Ted Wiggin


  7. End of the Line / Fim da Linha 00:11:30
  8. Πορτογαλία 2016
    Σκηνοθεσία: Paulo d'Alva, Antonio Pinto
    Σενάριο: Paulo Alva
    Animation: André Marques, Alexandra Ramirez, Diana Peixoto, Laura Gonçalves, Paulo D'Alva
    Τεχνική: draew on paper
    Μουσική: Dead Combo
    Παραγωγή/Σχολή: Rodrigo Areias


  9. Schirkoa 00:13:31
  10. Ινδία 2016
    Σκηνοθεσία: Ishan Shukla
    Σενάριο: Ishan Shukla
    Παραγωγή/Σχολή: Sharad Varma
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Hope 00:06:02
  12. Ελβετία 2016
    Σκηνοθεσία: Michael Scherrer
    Παραγωγή/Σχολή: Samuel Scherrer


  13. When weapons talk / Quand les armes parlent 00:10:00
  14. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Borislav Sajtinac


  15. Johanne 00:03:41
  16. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Anna-Ester Volozh


  17. Angelo Rules / Dark Angelo 00:11:00
  18. Γαλλία 2015
    Σκηνοθεσία: Max Maléo, Thierry Marchand


  19. Shock Therapy 00:06:37
  20. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Bali Engel and Matthieu Landour


  21. Life Sucks! But at least I've got elbows 00:10:00
  22. Εσθονία 2016
    Σκηνοθεσία: Nicola Piovesan


  23. Bloom 00:03:34
  24. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Margaret To


  25. 20 Kicks 00:06:20
  26. Βουλγαρία 2016
    Σκηνοθεσία: Dimitar Dimitrov
    Σενάριο: Dilyan Elenkov
    Παραγωγή/Σχολή: Neli Gacharova
    Γλώσσα διαλόγων: Βουλγαρικά


  27. The ritual of a city / Ritual I Nje Qyteti 00:04:17
  28. Αλβανία
    Σκηνοθεσία: Bertrand Shijaku
    Σενάριο: Kujtim Cjonaj
    Animation: Bertrand Shijaku
    Τεχνική: Cut outs
    Μουσική: Kevin Kuteli
    Παραγωγή/Σχολή: Genti Gjonaj



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!