Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Πειραματικές 2


Δευτέρα 20/03/2017 14:15 - 16:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:40:20

  1. Tacto 00:11:55
  2. Ιταλία 2016
    Σκηνοθεσία: Diego Garro
    Παραγωγή/Σχολή: Filmed on location in Barcelona (Spain) in 2015 and Stoke-On-Trent (UK) in 2016. Editing and design by Diego Garro in the Keele University Multimedia Laboratories and Music Technology studios, 2016.
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  3. It Is My Fault 00:04:50
  4. Κίνα 2016
    Σκηνοθεσία: Liu Sha


  5. Miller Fisher 00:09:18
  6. Χονγκ Κονγκ 2016
    Σκηνοθεσία: Faiyaz Jafri


  7. Dead Nature / Nature morte 00:03:53
  8. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Jeroen ter Welle


  9. Leerstelle 00:04:30
  10. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Urte Zintler
    Σενάριο: Urte Zintler
    Animation: Urte Zintler, Katharina Gardemann
    Τεχνική: drawn animation, Rotoscopy, Mixed MEdia
    Μουσική: Karlheinz Essl
    Παραγωγή/Σχολή: Urte Zintler
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  11. Steps 00:01:22
  12. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Erik van Schaaik
    Σενάριο: Erik van Schaaik
    Animation: Erik van Schaaik
    Τεχνική: CGI computer animation
    Μουσική: Martin Fondse
    Παραγωγή/Σχολή: Anita van Dalen


  13. Unnatural Growth 00:04:14
  14. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Ali Aschman


  15. Vitaman vs. Candy Kid 00:01:35
  16. ΗΠΑ 2015
    Σκηνοθεσία: Anthony George
    Σενάριο: Anthony George, Callie Braceras, Zach Brown, Lisa Pattison, Phil Garrett
    Animation: Anthony George, Callie Braceras, Blair Brown, Zach Brown, Lisa Pattison, Kasey Shoemaker
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. My Norfolk 00:04:06
  18. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Alice Bouttell


  19. About Time 00:03:10
  20. Ταϊβάν 2016
    Σκηνοθεσία: Kuan-wen, Liu


  21. Every Day / Hver Dag 00:12:58
  22. Δανία 2016
    Σκηνοθεσία: Sara Nanna


  23. The Sadness Will Not Last Forever / Het verdriet zal niet eeuwig duren 00:08:18
  24. Ρωσία 2016
    Σκηνοθεσία: Alexei Dmitriev
    Σενάριο: Alexei Dmitriev & Mathieu Janssen
    Animation: Alexei Dmitriev
    Τεχνική: oil on glass
    Μουσική: Frank Boeijen
    Παραγωγή/Σχολή: Alexei Dmitriev
    Γλώσσα διαλόγων: Ολλανδικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  25. Between the World and Me 00:04:53
  26. Τσεχία 2016
    Σκηνοθεσία: Jan Sramek


  27. Roger Ballen's Theatre of Apparitions 00:05:00
  28. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Emma Calder, Ged Haney
    Σενάριο: Roger Ballen, Marguerite Rossouw, Ged Haney, Emma Calder
    Παραγωγή/Σχολή: Emma Calder, Ged Haney
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά

    Ένα θέατρο κινουμένων σχεδίων με διαμελισμένους ανθρώπους, θηρία και φαντάσματα, χορό, κατρακύλημα που κάνουν έρωτα και χωρίζουν, ένας εφιαλτικός υποσυνείδητος κόσμος, σε μαύρο και άσπρο.



  29. Dear Sun / Aurinko Armas 00:05:16
  30. Φινλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Iris Tanttu
    Σενάριο: Iris Tanttu
    Παραγωγή/Σχολή: Iris Tanttu
    Γλώσσα διαλόγων: Φινλανδικά


  31. 0001-0753 00:01:15
  32. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Gabriel Montagne Lascaris - Comneno
    Σενάριο: Mauricio Pauly - Maduro


  33. b666b666c3b333 00:01:00
  34. Αγγλία 2015
    Σκηνοθεσία: Gabriel Montagné Láscaris-Comneno
    Μουσική: Mauricio Pauly


  35. Coil 00:02:47
  36. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Regina Kelaita
    Σενάριο: Regina Kelaita


  37. Lingua Absentia 00:10:00
  38. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Kate Raney, Jeremy Bessoff
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!