Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Πειραματικές 1


Κυριακή 19/03/2017 18:15 - 20:00
Πρόγραμμα Προβολών 2017
Συνολική Διάρκεια: 01:44:48

  1. S.C.A.N. - Searching Alternative Nature 00:06:43
  2. Ουγγαρία 2015
    Σκηνοθεσία: Dénes Ruzsa & Fruzsina Spitzer
    Σενάριο: Dénes Ruzsa
    Animation: Fruzsina Spitzer
    Τεχνική: Camera-less animation each frame was made or reproduced with a flatbed scanner.
    Μουσική: Ilya Kaplan & Stan Fomin


  3. Sophie Taeuber-Arp's Vanishing Lines / Sophie Taeuber-Arps Fluchtlinien 00:10:10
  4. Γερμανία 2015
    Σκηνοθεσία: Myriam Thyes
    Σενάριο: Myriam Thyes
    Animation: Myriam Thyes
    Μουσική: Silvia Pachler


  5. Feedback 00:03:00
  6. Αγγλία 2015
    Σκηνοθεσία: Heidi Stokes


  7. Reshet / רשת 00:01:30
  8. Ισραήλ 2016
    Σκηνοθεσία: Rachel Gutgarts
    Animation: Rachel Gutgarts
    Τεχνική: Silk screen print, Animation
    Μουσική: Shaun Shar Lev
    Παραγωγή/Σχολή: Rachel Gutgarts


  9. Ugly but Good 00:04:18
  10. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Jordan Wong
    Σενάριο: Jordan Wong

    Μαθαίνοντας να παραμένεις ήσυχος με ενδεχόμενα και πράγματα που γνωρίζεις ότι δεν μπορείς να ξέρεις ποτέ.



  11. Territory 00:11:00
  12. Κίνα 2016
    Σκηνοθεσία: zhang wenrong


  13. Katagami 00:03:15
  14. Ιαπωνία 2016
    Σκηνοθεσία: Michael Lyons
    Animation: Michael Lyons
    Τεχνική: Stop motion
    Παραγωγή/Σχολή: Michael Lyons


  15. Eternal Recurrence 00:07:56
  16. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Jörg Weidner


  17. Moon Phase / Lunar 00:04:30
  18. Αργεντινή 2016
    Σκηνοθεσία: Ileana Andrea Gomez Gavinoser


  19. Mysteries of Childhood / Misteria dzieciństwa 00:19:00
  20. Πολωνία 2016
    Σκηνοθεσία: Joanna Polak / Daria Kopiec


  21. Purple 00:03:13
  22. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Snow Yunxue Fu


  23. ¡PíFIES! 00:04:00
  24. Αργεντινή 2016
    Σκηνοθεσία: Ignacio Tamarit


  25. Fruit 00:06:55
  26. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Gerhard Funk
    Σενάριο: Gerhard Funk
    Παραγωγή/Σχολή: Gerhard Funk


  27. Railment 00:09:43
  28. Ιαπωνία 2017
    Σκηνοθεσία: Shunsaku Hayashi
    Σενάριο: Shunsaku Hayashi
    Παραγωγή/Σχολή: Shunsaku Hayashi


  29. Hands / Mãos 00:01:31
  30. Βραζιλία 2017
    Σκηνοθεσία: Ivanildo Soares
    Γλώσσα διαλόγων: Πορτογαλικά


  31. Impenetrable as Night 00:08:04
  32. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Benjamin Rosenthal



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!