Σπουδαστικές 3


Παρασκευή 18/03/2022 10:00 - 12:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Παρασκευή 18/03/2022 22:00 - 00:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:44:30

  1. RESPECT 03:09
  2. Ελλάδα 2021
    Σκηνοθεσία: Orfanidou Rodi
    Animation: Rodi Orfanidou
    Τεχνική: mixed media
    Μουσική: by Dahlgren Ekonomidis


  3. Dreaming 02:54
  4. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Caitlin Wong
    Σενάριο: Caitlin Wong
    Animation: Caitlin Wong, Lara Hosking, Rob Mackie, Miranda Simmonds, Lily Trodd
    Τεχνική: stopmotion with puppets
    Μουσική: Dan Wright
    Παραγωγή/Σχολή: Arts University Bournemouth


  5. A Poem by Alba 05:38
  6. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Yoo Lee
    Σενάριο: Yoo Lee
    Παραγωγή/Σχολή: Sam Retzer
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Lotus (2020) 04:51
  8. Αυστραλία 2020
    Σκηνοθεσία: Gwyneth Jones
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Star Thief (2020) 04:47
  10. Αυστραλία 2020
    Σκηνοθεσία: Julia Madeleine Stella
    Παραγωγή/Σχολή: Swinburne University of Technology


  11. The Seine's tears / Les larmes de la Seine 08:49
  12. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Yanis Belaid, Eliott Benard, Nicolas Mayeur, Etienne Moulin, Hadrien Pinot, Lisa Vicente, Philippine Singer, Alice Letailleur
    Σενάριο: Yanis Belaid, Eliott Benard
    Animation: Eliott Benard, Philippine Singer, Alice Letailleur
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Ibrahim Maalouf, Pierre-Antoine Naline, Luis Galceran
    Παραγωγή/Σχολή: Pôle 3D


  13. Belly Talkers 07:53
  14. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Kate Renshaw-Lewis
    Σενάριο: Kate Renshaw-Lewis
    Animation: Kate Renshaw-Lewis, Arius Ziaee, Dallas Small
    Μουσική: Hayden Waggner
    Παραγωγή/Σχολή: California Institute of the Arts


  15. Control 03:46
  16. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Kun Ao
    Σενάριο: Kun Ao
    Animation: Kun Ao
    Τεχνική: Kun Ao
    Παραγωγή/Σχολή: University for the Creative Arts
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Genethic 02:31
  18. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: The Third Lab: Laia Batlle Bos, Cristian Casas Castillo, Laia Cuffi Falgueras, Marina Salas Ferré, Irene Fernández Ayguadé, Sergi Ferrà Montero, Gerard Grifell Botargues, Silvia Ros Fité, Sergi Solanes Vilanova, Felix Tejedor Regás, Joan Valdivielso Llaud
    Σενάριο: The Third Lab
    Animation: 3D
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: Amanda Fandos
    Παραγωγή/Σχολή: LaSalle BCN-URL


  19. Red Giant / Rode Reus 10:14
  20. Βέλγιο 2021
    Σκηνοθεσία: Anne Verbeure


  21. THE STAGE 24:26
  22. Ιταλία 2021
    Σκηνοθεσία: Martin Spigola
    Σενάριο: Martin Spigola
    Animation: Martin Spigola
    Τεχνική: 2D Computer Animation
    Παραγωγή/Σχολή: Academy of Fine Arts of Rome (ABAR)


  23. HEXED 04:33
  24. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: Louise Bongartz, D. Forest Gamble, Francisco Martins Fontes
    Σενάριο: Louise Bongartz, D. Forest Gamble, Francisco Martins Fontes
    Animation: Louise Bongartz, D. Forest Gamble, Francisco Martins Fontes
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Quentin Lachapele, Cory McAbee
    Παραγωγή/Σχολή: BAU, Design College of Barcelona


  25. Kuro Blues 10:16
  26. Γερμανία 2022
    Σκηνοθεσία: Carina Zidan and Marlon Math
    Animation: Carina Zidan and Marlon Math
    Μουσική: Louis Brueckner and Marlon Math
    Παραγωγή/Σχολή: Film University Babelsberg KONRAD WOLF


  27. Tout ce que tu veux 04:58
  28. Βέλγιο 2022
    Σκηνοθεσία: Faust Lust Smiatek
    Σενάριο: Faust Lust Smiatek
    Παραγωγή/Σχολή: Faust Lust Smiatek
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  29. Orange Peel 05:01
  30. Σερβία και Μαυροβούνιο 2021
    Σκηνοθεσία: Isidora Vulic
    Σενάριο: Isidora Vulic
    Animation: Isidora Vulic
    Τεχνική: 2D had drawn and digital animation, stop motion
    Μουσική: Sasha Chirkov
    Παραγωγή/Σχολή: Faculty of Applied Arts in Belgrade



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!