Σπουδαστικές 1


Πέμπτη 17/03/2022 10:00 - 12:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Πέμπτη 17/03/2022 22:00 - 00:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:44:00

  1. Grow Home 04:49
  2. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Cécilia BERMEJO, Swanny DE SAINT LOUP, Thomas HONORE, Lucas NADAL, Laura NICOLINI, Théo PFISTER, Faustine TERRAGNO
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  3. BusLine35A 05:50
  4. Δανία 2021
    Σκηνοθεσία: Elena Felici
    Σενάριο: Elena Felici
    Παραγωγή/Σχολή: Michelle Nardone & Anja Perl
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Cut it out 07:19
  6. Δανία 2021
    Σκηνοθεσία: Inez Kristina
    Σενάριο: Inez Kristina
    Παραγωγή/Σχολή: Michelle Nardone and Anja Perl
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. In case the body exults / Au cas où le corps éxulte 07:00
  8. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Florian Genthial
    Σενάριο: Florian Genthial
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  9. La Kitouge 04:06
  10. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Emma Brun
    Σενάριο: Emma Brun
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  11. At the Top of the Hills / Le Plus Grand des Petits Voyages 05:17
  12. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Charlotte Coudreuse
    Σενάριο: Charlotte Coudreuse
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  13. MiaoMiao 05:06
  14. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Xiaoyan ZHENG, Xiaopeng JIAO
    Σενάριο: Xiaoyan ZHENG, Xiaopeng JIAO


  15. Sentimental Pascal / Pascal Sentimental 05:56
  16. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Hélène Laurent
    Σενάριο: Hélène Laurent
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. Butterfly Jam / La Confiture de papillons 06:19
  18. Ταϊβάν 2021
    Σκηνοθεσία: Shih-Yen HUANG
    Σενάριο: Shih-Yen HUANG
    Παραγωγή/Σχολή: Shih-Yen HUANG
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  19. Sounds between the crowns 14:32
  20. Τσεχία 2020
    Σκηνοθεσία: Filip DIVIAK


  21. Pests / Nuisibles 06:30
  22. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Juliette Laboria
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  23. Cufufu 06:28
  24. Εσθονία 2021
    Σκηνοθεσία: Bruno Quast
    Σενάριο: Bruno Quast


  25. Journey in amnesia / Voyage en amnésie 05:27
  26. Βέλγιο 2021
    Σκηνοθεσία: Anouk Kilian-Debord
    Σενάριο: Anouk Kilian-Debord
    Animation: Anouk Kilian-Debord
    Τεχνική: Stop-motion
    Μουσική: Lionel Polis
    Παραγωγή/Σχολή: Atelier de production de la Cambre, asbl
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  27. Broken Potato / 坏掉的土豆 07:03
  28. Κίνα 2021
    Σκηνοθεσία: Water(税源)
    Σενάριο: Water(税源)
    Animation: Water(税源)Danny Chen(陈丹妮)
    Τεχνική: Water(税源) Danny Chen(陈丹妮)
    Μουσική: Finn
    Παραγωγή/Σχολή: Water(税源)
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Ginnungagab 05:37
  30. Γερμανία 2022
    Σκηνοθεσία: Sine Juhl, Natalie Heinrich, Lola Vergara Franke, Cecilia Lepratti
    Σενάριο: Sine Juhl
    Animation: Sine Juhl, Natalie Heinrich, Lola Vergara Franke, Cecilia Lepratti
    Τεχνική: Cut-out, Stop-motion
    Μουσική: Luis Viktor Guldzynski
    Παραγωγή/Σχολή: Filmuniversität Babelsberg Konrad Wolf


  31. Roots 05:14
  32. Ιρλανδία 2021
    Σκηνοθεσία: Ellen Hickey McCullough
    Σενάριο: Ellen Hickey McCullough
    Τεχνική: 2D animation
    Παραγωγή/Σχολή: Institute of art design and techonology Dun Laoghaire
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!