Πειραματικές 2


Παρασκευή 18/03/2022 14:00 - 16:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Σάββατο 19/03/2022 02:00 - 04:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:56:30

  1. Traces#01 02:49
  2. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: Luis Carlos Rodríguez
    Σενάριο: Luis Carlos Rodriguez
    Τεχνική: Digital
    Μουσική: Luis Carlos Rodriguez
    Παραγωγή/Σχολή: bellasart.es


  3. 4913 Colors 00:30
  4. ΗΠΑ 2020
    Σκηνοθεσία: Tom Bessoir
    Τεχνική: digital
    Μουσική: silent


  5. Weekly Planner 04:01
  6. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Heidi Sarah Stokes
    Σενάριο: Heidi Sarah Stokes
    Animation: Heidi Sarah Stokes
    Τεχνική: hand drawn and collage / Edited photoshop
    Μουσική: Music and sound effects: Pond5.com sound effects and music: Beethoven Piano Sonata No. 14 In C-Sharp Minor Moonlight, I. Adagio (4:50) - P5 By: GarsuMene Publisher: Pond5 Publishing Alpha (ASCAP) Composer: Aivaras Stepukonis
    Παραγωγή/Σχολή: Heidi Sarah Stokes
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. SPELL 06:42
  8. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Philippe Safire
    Σενάριο: Philippe Safire
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Autocad, Richard Wagner
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Apocalypse Baby, we advertise the end of the world 19:44
  10. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Camille Tricaud, Franziska Unger
    Σενάριο: Camille Tricaud, Franziska Unger
    Μουσική: Balcony DC
    Παραγωγή/Σχολή: Camille Tricaud, Franziska Unger


  11. "Le Théâtre de Gravures" 10:00
  12. Ελλάδα 2021
    Σκηνοθεσία: Christophoros Katsadiotis
    Παραγωγή/Σχολή: Christophoros Katsadiotis


  13. Devour 03:20
  14. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Kate Raney


  15. Transparent, I am. 11:36
  16. Ιαπωνία 2020
    Σκηνοθεσία: Yuri Muraoka
    Σενάριο: Yuri Muraoka
    Animation: Yuri Muraoka
    Μουσική: Chopin / Etude in C Minor, Op.10 No.12 "Revolutionary"
    Παραγωγή/Σχολή: Nonoho Suzuki


  17. Tide / Fala 05:26
  18. Πολωνία 2021
    Σκηνοθεσία: Marcin Gizycki
    Σενάριο: Marcin Gizycki
    Animation: Marcin Gizycki
    Τεχνική: cutout, live action
    Παραγωγή/Σχολή: Marcin Gizycki


  19. RITES OF SPRING 04:31
  20. Κύπρος 2021
    Σκηνοθεσία: Yiorgos Tsangaris


  21. Lines on the Winter Campaign, 1980 05:36
  22. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Thadeusz Tischbein, Rene Reinhardt
    Παραγωγή/Σχολή: Thadeusz Tischbein, Rene Reinhardt
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Alice in Covid-land 03:30
  24. Ελλάδα 2021
    Σκηνοθεσία: Tina Mamali
    Σενάριο: Tina Mamali
    Παραγωγή/Σχολή: Tina Mamali
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. BOOKANIMA: Dance 07:31
  26. Κορέα 2020
    Σκηνοθεσία: SHON KIM
    Σενάριο: SHON KIM
    Animation: SHON KIM
    Παραγωγή/Σχολή: SHON KIM
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Enjoying A Nice Life 04:46
  28. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Rainbow Timothy
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Holes 05:00
  30. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Birgitta Hosea
    Animation: Birgitta Hosea
    Τεχνική: Hand drawing, stop motion, After Effects, microscopic camera
    Μουσική: Anat Ben-David
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. The blind writer / L’écrivain aveugle 09:50
  32. Ελλάδα 2021
    Σκηνοθεσία: Georges Sifianos
    Σενάριο: Georges Sifianos
    Animation: Georges Sifianos
    Τεχνική: Drawing on paper
    Μουσική: Gustave Carpène
    Παραγωγή/Σχολή: Georges Sifianos


  33. Julian of Norwich 09:00
  34. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Dominique Golden
    Σενάριο: NA
    Animation: yes
    Τεχνική: stop motion
    Μουσική: Nicholas Clifford & Sally Childs
    Παραγωγή/Σχολή: NA
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!