Σπουδαστικές 5


Σάββατο 19/03/2022 10:00 - 12:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Σάββατο 19/03/2022 22:00 - 00:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:46:30

  1. Tigerpool Operation 06:46
  2. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Corentin BALTHAZARD, Hans VRIGNAULT, Rayan BAKRI, Antoine JOLY, Alessio BALLERINI, Louis CLAIREFOND, Hong Hoa DOAN NGOC.
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. Molly and her Cat 06:10
  4. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: CABARET Annabelle, DAMIN Lucie, DUBOIS Emmanuel-Xuân, LAFFAIRE Chloé, MAN Yifang, MILCENT Clarisse
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  5. MIYUKI 05:38
  6. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Emma Biasci, Merlin Delcher, Aurélie Duret, Camille Garlaschi, Lucas Léonard, Marla Oriol, Audrey Peyrucain, Thibault Verrier
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  7. Merry Big Mess 06:46
  8. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Sacha Gosselin, Ambre Bohin, Timothé ballan, Amaury Emond, Hugo Joron, Arthur Morle, Antoine Tomasi, Clémence Van Gout
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Luna 25 08:32
  10. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: BEAUSSANT Maxime, BUSCAIL Thomas, DUBOURG Anaële, FIORENTINI William, HUMBERT Ander, LAYÉ Arnaud, RAUNER Lola, SOULIER Rémy
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Ρωσικά


  11. The Secret Of Mona Lisa 05:42
  12. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Dylan ANTONIO MOTA, Anaïs BLANCQUART, Lisa BELAIR, Orlane COLIN, Ferdinand FRANÇOIS, Inès HAZM, Andréa LAFFONT, Grégoire LAHOUSSE


  13. The Projectionist 07:00
  14. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Benjamin Benedetti, Margot Busnel, Quentin Destais, Pierre Lanson, Heloïse Sauvageot, Mathis Zweideck
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  15. Kreiz Ar Mor 05:01
  16. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Aurélie Arnoux, Louis Even, Sasha Hequet, Victoire Jauzion, Luca Kraether, Luc Martinez, Clara Mourez, Floriane Vernhes
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. Hold Up 06:30
  18. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: BAUER Alice, JUGE Eddie, TEDESCHI Lola, DIAS DA COSTA Lucie, LANZALOTTA FLorian, PHELIZON Perrine, THOMAS Lucie, DARCIS Anne-Lise
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  19. Creep It Secret 06:47
  20. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Nathan Cauchois, Mathieu Chaillot, Gillian Francfort, Feng Jiaming, Julie Lebastard, Frédéric Plu, Nicolas Rocher
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Cliché 05:40
  22. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Sophia CHEFAI, Morgane CLERC, Charlène CRUSOT, Mathis RODRIGUEZ, Mehdi LINOTTE, Pierre-Alexandre SERIS
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Bourdonnement 07:20
  24. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Bouron Pierre-Louis, Chataigner Zoé, Hosdez Lena, Mahieux Aude, Rohmer Mélanie, Teillet Martin
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  25. Bibi 04:54
  26. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Joséphine Carlo, Caroline, Charbonneau, Yoann Festaud, Nicolas Fimbel, Ethan Gérin, Sarah Prévert, Jenny Rodriguez
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  27. A Way Home / Un retour à la maison 06:46
  28. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Clélia Durris, Hsin-yu Hu, Agathe Joubert, Camille Machado, Léa Marie-Pechard, Marie Pages, Minh Dieu Thanh Pham, Manon Rosello
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: Hassan Ali
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA Lyon

    Enter the journey of Isaree, a 18-year-old girl who travels in search of her own home, but while seeking shelter in a village filled with familiar traditions, that will challenge her perception of her own differences.à



  29. UP 14:45
  30. Κορέα 2021
    Σκηνοθεσία: Hyeonwoo Yoo, Jeong-in An, Nakyeong Yoo
    Σενάριο: Hyeonwoo Yoo, Jeong-in An, Nakyeong Yoo
    Παραγωγή/Σχολή: Nakyeong Yoo



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!