Μικρού Μήκους 10


Δευτέρα 21/03/2022 04:00 - 06:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Κυριακή 20/03/2022 16:00 - 18:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Συνολική Διάρκεια: 01:54:00

  1. Space Kick / Kosmiczny Wykop 10:22
  2. Πολωνία 2020
    Σκηνοθεσία: Bartek Kędzierski


  3. Cat and Bird / Saka sy Vorona 07:32
  4. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Franka Sachse
    Σενάριο: Franka Sachse
    Animation: Franka Sachse, Aline Helmcke
    Τεχνική: 2D paper cutout
    Μουσική: Andreas Kuch
    Παραγωγή/Σχολή: Ulrich Seis Mediengestaltung


  5. Encapsulated Feast / Festin en Capsule 20:34
  6. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Frédéric Lacroix-Loiselle


  7. Face Recognition 06:45
  8. Εσθονία 2021
    Σκηνοθεσία: Martinus Klemet
    Σενάριο: Martinus Klemet
    Animation: Martinus Klemet, Kadavre Exquis, Kaia Sinilaid, Noemi Ribic
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Sander Põldsaar
    Παραγωγή/Σχολή: Animartinus OÜ
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Being A Dog 08:03
  10. Σουηδία 2021
    Σκηνοθεσία: Felix Swahn
    Σενάριο: Felix Swahn
    Animation: Felix Swahn
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Caspar Swahn
    Παραγωγή/Σχολή: Swahn Productions
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. little Adam example 19:40
  12. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Ahou Alagha
    Σενάριο: Ahou Alagha
    Παραγωγή/Σχολή: Rosa Pourzia
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Peek-A-Boom / بؤّوسي 05:25
  14. Λίβανος 2021
    Σκηνοθεσία: Maya Zankoul, Toni Yammine
    Σενάριο: Toni Yammine, Maya Zankoul
    Μουσική: Original
    Παραγωγή/Σχολή: Maya Zankoul, Toni Yammine
    Γλώσσα διαλόγων: Αραβικά


  15. Stars on the Sea / 바다위의 별 06:06
  16. Korea 2021
    Σκηνοθεσία: Seung-Wook Jang
    Σενάριο: Seung-Wook Jang
    Παραγωγή/Σχολή: Hye Jung Eun


  17. The drowned 15:00
  18. Δανία 2021
    Σκηνοθεσία: luc perez
    Σενάριο: luc perez, michel fessler, ingrid skov
    Animation: Luc Perez
    Τεχνική: mixe
    Μουσική: Yann Coppier
    Παραγωγή/Σχολή: Ellen Riis, Gitte Randløv


  19. Treasure 07:58
  20. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Samantha Moore
    Παραγωγή/Σχολή: Abigail Addison
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. November Snow 05:00
  22. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Timothy David Orme
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!