Μικρού Μήκους 8


Σάββατο 19/03/2022 16:00 - 18:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Κυριακή 20/03/2022 04:00 - 06:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:49:30

  1. A Whale Song 02:36
  2. Ιαπωνία 2021
    Σκηνοθεσία: Sacha Beeley


  3. DING (Thing) / Ding 04:32
  4. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Malte Stein
    Σενάριο: Malte Stein
    Animation: Malte Stein
    Τεχνική: Malte Stein
    Μουσική: Malte Stein
    Παραγωγή/Σχολή: Malte Stein


  5. Up, up, up & cow aroound / Up, up, up & Bunt herüm 05:45
  6. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Kirsten Carina Geißer, Ines Christine Geißer
    Σενάριο: Kirsten Carina Geißer
    Παραγωγή/Σχολή: Ines Christine Geißer
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. In The Beginning Was Water 19:03
  8. Ιρλανδία 2021
    Σκηνοθεσία: Kasia Zimnoch and Paweł Kleszczewski
    Σενάριο: Kasia Zimnoch
    Animation: Mariusz Kleszczewski
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Yann Ciennik
    Παραγωγή/Σχολή: Konik Film Studio


  9. Forgotten 04:23
  10. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Mawrgan Shaw
    Σενάριο: Mawrgan Shaw
    Animation: Mawrgan Shaw
    Τεχνική: 2D hand-drawn
    Μουσική: Jacob Waxman
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Life unfolded 09:59
  12. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Bhopal
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  13. C / Alleswasichberühre 05:04
  14. Ελβετία 2020
    Σκηνοθεσία: Marion Täschler
    Σενάριο: Marion Täschler
    Μουσική: Yannick Gächter, Sounddesign: Loïc Kreyden
    Παραγωγή/Σχολή: LUCERNE SCHOOL OF ART AND DESIGN, Departement Animation, Jürgen Haas
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  15. Insect / Insekt 29:50
  16. Πολωνία 2021
    Σκηνοθεσία: Marcin Podolec
    Σενάριο: Marcin Podolec
    Animation: Agnieszka Czachór Renata Gąsiorowska Karolina Kajetanowicz Ala Nunu Leszyńska Ewa Łuczków Adrianna Matwiejczuk Julia Marchowska Agata Mianowska Marcin Podolec Kacper Zamarło
    Τεχνική: 2d
    Μουσική: Wojtek Kurek
    Παραγωγή/Σχολή: Marcin Podolec, Wiktoria Podolec (Yellow Tapir Films)
    Γλώσσα διαλόγων: Πολωνικά


  17. BONNE NUIT PETITE TOMATE 10:26
  18. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Cyprien NOZIÈRES
    Σενάριο: Cyprien NOZIÈRES
    Παραγωγή/Σχολή: Olivier CHABALIER, Clémence MARCADIER


  19. Doom Cruise 16:45
  20. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Hannah Stragholz, Simon Steinhorst
    Σενάριο: Olivia Schrøder
    Animation: Simon Steinhorst, Hannah Stragholz
    Τεχνική: Ink on paper
    Μουσική: Elisa Kühnl
    Παραγωγή/Σχολή: Simon Steinhorst, Hannah Stragholz



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!