Μικρού Μήκους 7


Σάββατο 19/03/2022 14:00 - 16:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Κυριακή 20/03/2022 02:00 - 04:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:52:30

  1. They Dance With Their Heads / Ils dansent avec leurs têtes 06:27
  2. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Thomas Corriveau
    Σενάριο: Thomas Corriveau
    Animation: Thomas Corriveau
    Τεχνική: painting on paper
    Μουσική: Guido Del Fabbro
    Παραγωγή/Σχολή: Thomas Corriveau


  3. Menagerie 04:25
  4. ΗΠΑ 2022
    Σκηνοθεσία: Jack Gray
    Σενάριο: Jack Gray
    Animation: Jack Gray
    Τεχνική: Jack Gray
    Μουσική: Judy Kim
    Παραγωγή/Σχολή: NA


  5. Hibernation 20:00
  6. ΗΠΑ 2022
    Σκηνοθεσία: Joel Benjamin
    Σενάριο: Joel Benjamin
    Τεχνική: 3D
    Παραγωγή/Σχολή: Joel Benjamin
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Colony 13:22
  8. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Pilar Garcia-Fernandezsesma
    Σενάριο: Pilar Garcia-Fernandezsesma
    Animation: Pilar Garcia-Fernandezsesma


  9. Undermined 07:12
  10. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Matthias Kapuvari
    Σενάριο: Matthias Kapuvari
    Animation: Matthias Kapuvari
    Τεχνική: 3D Animation
    Μουσική: Tom Hoesstee
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Welcome To Gardenland 07:00
  12. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: Aaron Pérez Pardiñas
    Σενάριο: Aarón Pérez Pardiñas
    Animation: David Pérez Plaza
    Τεχνική: 3D Animation
    Παραγωγή/Σχολή: Aarón Pérez Pardiñas, Alberto Santigosa Castro


  13. In The Upper Room 08:09
  14. Αυστρία 2022
    Σκηνοθεσία: Alexander Gratzer
    Σενάριο: Alexander Gratzer
    Animation: Alexander Gratzer, Sebastian Doringer, Natália Andrade, Gabor Mariai
    Τεχνική: 2d Animation
    Μουσική: Alexander Gratzer
    Παραγωγή/Σχολή: József FÜLÖP
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. The Ravin' 06:00
  16. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Ron Ford
    Σενάριο: Ron Ford
    Animation: stop motion
    Τεχνική: puppet animation
    Μουσική: Daryl Robinson
    Παραγωγή/Σχολή: Ron Ford


  17. Gloria 12:00
  18. Βέλγιο 2021
    Σκηνοθεσία: Iza Cracco
    Παραγωγή/Σχολή: Delphine Dumon


  19. Reprogram your reality 10:00
  20. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Elsa Secco
    Σενάριο: Elsa Secco
    Παραγωγή/Σχολή: Nicolas Soummer
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  21. Place to Place 01:37
  22. Πουέρτο Ρίκο 2021
    Σκηνοθεσία: Natasha Cánepa
    Σενάριο: Natasha Cánepa
    Animation: Natasha Cánepa
    Τεχνική: Digital 2D Animation
    Μουσική: Danny Dice
    Παραγωγή/Σχολή: Natasha Cánepa Animation Studios
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!