Μικρού Μήκους 2


Πέμπτη 17/03/2022 18:00 - 20:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Παρασκευή 18/03/2022 06:00 - 08:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:51:00

  1. ReGeneration 05:10
  2. Ισραήλ 2021
    Σκηνοθεσία: Assaf Benharroch


  3. SEWING MACHINE 08:05
  4. Ιράν 2021
    Σκηνοθεσία: Najmeh Hashemolhosseini
    Σενάριο: Najmeh Hashemolhosseini
    Animation: Laleh Ziaei- Zahra Jafar Zadeh- Bahareh Jaberi
    Τεχνική: Digital 2D
    Μουσική: Mohammad Barzideh- Aydin Anzabipour
    Παραγωγή/Σχολή: Documentary & Experimental Film Center (DEFC)


  5. Siege of Catalonia / Cèrcol a Catalunya 09:24
  6. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: Fran J.S.C.
    Σενάριο: Fran J.S.C.
    Animation: Fran J.S.C.
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Skidmore College Orchestra
    Παραγωγή/Σχολή: Fran J.S.C.


  7. The Fourth Wall / DIVARE CHAHAROM 09:50
  8. Ιράν 2021
    Σκηνοθεσία: Mahboobeh Kalaee
    Σενάριο: Mahboobeh Kalaee
    Animation: Mahboobeh Kalaee
    Τεχνική: Mixed techniques, Painting on live action
    Μουσική: Hossein Ghoorchian
    Παραγωγή/Σχολή: DEFC


  9. Irreversible / Bargasht napazir (برگشت ناپذیز) 08:00
  10. Ιράν 2021
    Σκηνοθεσία: Sheyda Kashi


  11. THE INNER LIFE 03:01
  12. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: PABLO MUÑOZ AND VICENTE MALLOLS
    Σενάριο: PABLO MUÑOZ
    Animation: TERESA PÉREZ, ENRIQUE GINER AND VICENTE MALLOLS
    Τεχνική: STOP MOTION
    Μουσική: VINCENT BARRIÈRE
    Παραγωγή/Σχολή: PANGUR ANIMATION


  13. Cuties 05:14
  14. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Theo W. Scott
    Σενάριο: Theo W. Scott
    Animation: Haemin Ko, Piero Emili, Simon Danckaert
    Τεχνική: 2D handdrawn
    Μουσική: Andrew McDonnell
    Παραγωγή/Σχολή: BFI


  15. A2 03:20
  16. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Tom Randaxhe, Maud Christiane
    Σενάριο: Maud Christiane
    Animation: Tom Randaxhe
    Τεχνική: Photography, Computer 2D
    Παραγωγή/Σχολή: Magic Stone Pictures
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. The Rind 06:34
  18. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Alex Meunier
    Σενάριο: Alex Meunier
    Παραγωγή/Σχολή: Alex Meunier, Nick Meunier


  19. Mary Olson Farm 03:00
  20. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Neely Goniodsky
    Σενάριο: Neely Goniodsky
    Παραγωγή/Σχολή: Mary Olson Farm
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. The Sleeping Filmmaker 07:21
  22. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Kevin Tombs
    Σενάριο: Kevin Tombs
    Παραγωγή/Σχολή: Kevin Tombs
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. The Pillar Of Strength 07:33
  24. Μαλαισία 2020
    Σκηνοθεσία: Ayie Ibrahim
    Σενάριο: Ayie Ibrahim
    Παραγωγή/Σχολή: Ayie Ibrahim


  25. Lada, Ivan's Sister / Lada, sestra Ivana 07:29
  26. Ρωσία 2021
    Σκηνοθεσία: Olesya Shchukina
    Σενάριο: Anastasia Patlay
    Animation: Iulia Voitova, Arman Avdalyan, Olesya Shchukina
    Τεχνική: digital 2d/cut-out animation
    Μουσική: OH MU
    Παραγωγή/Σχολή: Pavel Loparev, Irina Khodyreva
    Γλώσσα διαλόγων: Ρωσικά


  27. The End of another civilization of arrogance 07:54
  28. Πολωνία 2022
    Σκηνοθεσία: Malgorzata Rybak
    Σενάριο: Malgorzata Rybak
    Animation: Malgorzata Rybak
    Τεχνική: mixed
    Μουσική: Michal Janczyk
    Παραγωγή/Σχολή: Malgorzata Rybak
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Stones 07:00
  30. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Joseph Brett
    Σενάριο: Rebecca Boey
    Παραγωγή/Σχολή: Chi Thai
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. Guard of Honour 05:31
  32. Λετονία 2021
    Σκηνοθεσία: Edmunds Jansons
    Σενάριο: Edmunds Jansons
    Παραγωγή/Σχολή: Sabine Andersone


  33. The Animated Iliad: Catalogue of Ships 04:03
  34. ΗΠΑ 2022
    Σκηνοθεσία: Michael Martone
    Σενάριο: Homer
    Animation: Unreal Engine, iClone
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: by Michael Martone



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!