Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 3


Σάββατο 27/03/2021 17:00 - 19:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Κυριακή 28/03/2021 05:00 - 07:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:57:14

  1. Ivet and Michuco / Ivet y Michuco 04:49
  2. Ισπανία 2020
    Σκηνοθεσία: Juan Ignacio Meneu Oset
    Σενάριο: Juan Ignacio Meneu Oset
    Παραγωγή/Σχολή: Juan Ignacio Meneu Oset
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  3. The Expected 14:30
  4. Σουηδία 2021
    Σκηνοθεσία: Carolina Sandvik
    Σενάριο: Carolina Sandvik
    Animation: Carolina Sandvik
    Μουσική: Markus Samnell


  5. Food Life Joy 03:30
  6. Ιαπωνία 2020
    Σκηνοθεσία: Mari Miyazawa
    Σενάριο: Mari Miyazawa
    Παραγωγή/Σχολή: Mari Miyazawa


  7. Bramley Bop 01:00
  8. Αγγλία 2020
    Σκηνοθεσία: Kate Anderson


  9. Mirage 01:00
  10. 2020
    Σκηνοθεσία: Kate Anderson


  11. Washing Machine / Pračka 05:02
  12. Τσεχία 2020
    Σκηνοθεσία: Alexandra Májová
    Σενάριο: Alexandra Májová, Martin Máj
    Animation: Alexandra Májová
    Τεχνική: 2D computer
    Μουσική: no music
    Παραγωγή/Σχολή: Alexandra Májová


  13. ME 13:00
  14. Ισπανία 2020
    Σκηνοθεσία: Begoña Arostegui
    Σενάριο: Fernando Franco
    Παραγωγή/Σχολή: Fernando Franco
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  15. Banga 22:52
  16. Ουγγαρία 2020
    Σκηνοθεσία: LittnerBudapest
    Σενάριο: LittnerBudapest
    Animation: Dorina Pap, Peter Makovi, Dora Illes, Fanni Fodor, Gyorgy Ligeti
    Τεχνική: drawing and photos
    Μουσική: Szabolcs Bognar
    Παραγωγή/Σχολή: HumanRobot
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Mex and the animals 08:22
  18. Καναδάς 2020
    Σκηνοθεσία: Elisa Gleize
    Σενάριο: Elisa Gleize
    Παραγωγή/Σχολή: Elisa Gleize
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  19. Lèvres bleues 08:18
  20. Καναδάς 2020
    Σκηνοθεσία: Philippe Hamelin


  21. Scream For Ice 04:02
  22. Τουρκία 2021
    Σκηνοθεσία: Emir Aytemür
    Σενάριο: Emir Aytemür
    Animation: Motionmatik
    Τεχνική: Cell, 2D, 3D
    Μουσική: -
    Παραγωγή/Σχολή: Emir Aytemür
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Sense Nonsense 08:31
  24. Βρετανική Επικράτεια Ινδικού Ωκεανού 2020
    Σκηνοθεσία: Harish Iyer
    Σενάριο: Harish Iyer
    Animation: Harish Iyer
    Τεχνική: Digital 2D
    Μουσική: P S Jayhari
    Παραγωγή/Σχολή: IDC School of Design


  25. Horacio 10:07
  26. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Caroline Cherrier
    Σενάριο: Caroline Cherrier
    Παραγωγή/Σχολή: Edwina Liard, Nidia Santiago
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  27. Sheep, Wolf and a Cup of Tea... 12:11
  28. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Marion Lacourt
    Παραγωγή/Σχολή: Edwina Liard, Nidia Santiago



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!