Μικρού Μήκους 9


Κυριακή 20/03/2022 14:00 - 16:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Δευτέρα 21/03/2022 02:00 - 04:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:51:00

  1. Celebrating Stephen Hawkng 02:33
  2. ΗΠΑ 2022
    Σκηνοθεσία: Matthew s Cruickshank
    Σενάριο: Stephen Hawking Estate
    Animation: Matthew Cruickshank
    Τεχνική: Multimedia
    Μουσική: Todd Baker


  3. DAMN IT! 01:09
  4. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Elena Walf
    Σενάριο: Elena Walf
    Animation: Elena Walf
    Τεχνική: 2D Computer Animation
    Μουσική: Miserere by Gregorio Allegri, arranged by Peter Phillips/The Tallis Scholars
    Παραγωγή/Σχολή: Studio FILM BILDER GmbH


  5. Cyan Eyed 08:20
  6. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Ryan Grobins
    Σενάριο: Ryan Grobins
    Μουσική: Nicole Brady
    Παραγωγή/Σχολή: Ryan Grobins, Hugh Behroozy, Jasmin Watkins, Melissa Olsen


  7. Mr.Rabbit's Doll 11:50
  8. Ιράν 2021
    Σκηνοθεσία: Arvin Medghalchi
    Σενάριο: Arvin Medghalchi, Tanya Guryel
    Παραγωγή/Σχολή: Arvin Medghalchi, Arkin University of Arts and Design
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Thunder Rises 04:10
  10. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Evan Curtis
    Σενάριο: Evan Curtis
    Animation: Evan Curtis
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Solitude 13:32
  12. Βραζιλία 2021
    Σκηνοθεσία: Tami Martins
    Σενάριο: Tami Martins, Aron Miranda
    Animation: Arnon Vicente, Arthur Delgado, Gizandro Santos, Joyce Nagamura, Kleston Marques, Maria Luiza Baganha, Otoniel Oliveira, Paula Lobato Pontes, Luís Henrique Martins, Thalyne Tenório, André Novo, Arnon Vicente, Arthur Delgado, Beatriz Belo, Cynthia Liz Jaman
    Μουσική: Um corpo no mundo - Luedji Luna; Solitude - Aron Miranda; A decisão - Mariana Brito; Madalena - Mc Deeh e Anna Suav; Valsa - William Wallace
    Παραγωγή/Σχολή: Lara Lages


  13. Blue 07:00
  14. Κροατία 2021
    Σκηνοθεσία: Marinksy
    Σενάριο: Marinksy
    Παραγωγή/Σχολή: Marinksy, Simone M.


  15. La grogne 09:45
  16. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Alisi Telengut
    Σενάριο: Alisi Telengut, Dominique Dussault
    Μουσική: Peter Venne
    Παραγωγή/Σχολή: Dominique Dussault , Alisi Telengut


  17. I am not an Angel 10:46
  18. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Joe Chang
    Σενάριο: Joe Chang
    Παραγωγή/Σχολή: Joe Chang, Yang Li


  19. Red Fire / Ātash-e-Sorkh 11:00
  20. Ιράν 2021
    Σκηνοθεσία: Mona A.Shahi
    Σενάριο: Mona A.Shahi
    Animation: Amir Kazemi, Mona A.Shahi, Hesam-Aldin Mokhber, Hossein Firouzi, Alireza Naghizadeh
    Τεχνική: 2d Digtal cel
    Μουσική: Yousef Ghorbani
    Παραγωγή/Σχολή: Ehsan Tavassolizadeh


  21. Monkey Domino / Affendomino 04:07
  22. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Ulf Grenzer
    Σενάριο: Ulf Grenzer
    Animation: Ulf Grenzer
    Τεχνική: 2D hand drawn on paper, TVPaint
    Μουσική: Ephraim Peise
    Παραγωγή/Σχολή: Ulf Grenzer (art assistant at Filmuniversity), Filmuniversity Potsdam KONRAD WOLF


  23. Martina 07:36
  24. Μεξικό 2021
    Σκηνοθεσία: Michel Goldes
    Σενάριο: Michel Goldes
    Animation: Vijay More
    Τεχνική: 2D
    Παραγωγή/Σχολή: Michel Goldes
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. fulcrum 08:35
  26. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Timothy David Orme
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. I Miss Hugs 07:45
  28. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Ana Songel
    Σενάριο: Ana Songel
    Animation: Ana Songel
    Τεχνική: Stop motion animation
    Μουσική: Mark Hendry
    Παραγωγή/Σχολή: Kirsty Houston
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Glooscap And Noogami 01:44
  30. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: C. A. MacFinn



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!